פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   מה קורה בתוך המיטה של היידי? קלום!

   זה רק נראה נוצץ, כי בסופו של דבר הכוכבים הם ממש כמו כולנו - גם אם הם יודעים להשתמש בפילטר אינסטגרם מחמיא. והפעם: עפר שכטר מעמיס, מיילי סיירוס מתלקקת וקלום שובבה במיטה. וואלה! סלבס עמחה

   לא תאמינו, אבל יהודה ושלומית קונים במכולת. בר עומדת בתור להיבדק על ידי מאבטח בקניון ואייל - גם הוא צריך לעבוד על המכשירים בחדר הכושר להשוויץ בשרירים. למרות התדמית הזוהרת, העובדה שהם מסובבים ראשים או מוזמנים לאירועים בחברת היפים, האמיצים והעשירים - כוכבי ביצת הבידור הם ממש כמו כולנו, פשוטי העם.

   לכן, וואלה! סלבס אוספת עבורכם מקבץ של תמונות אינסטגרם עדכניות, ערוכות וחתוכות על ידי הכוכבים הישראלים, שמוכיחות אחת ולתמיד שגם אדם מפורסם הוא הכי אחי(כם). הרי זה רק נראה נוצץ.


   גם לוואלה! סלבס יש אינסטוש. תנו #לייק

   רק נראה נוצץ - היידי קלום (צילום מסך)

   #במיטה_אחת לא כל כך גדולה, ארבעה שובבים טרללללה, פלוס אחת הנשים המפורסמות בעולם. תירגעו, לא מדובר בסקנדל פרי היוצר של היידי קלום, אלא בתמונה של הטופ מודל מגרמניה עם שלל ילדיה, עטופים בפוך. לא חשבתם שרק הילדים שלכם אוהבים לזחול מתחת לשמיכה במיטת הקינג סייז של אמא, למרות שמקרה של מיס קלום, ממש לא ברור אם בכלל הייתה שם הפיג'מה!

   רק נראה נוצץ - איציק זוהר (צילום מסך)

   #ליפסטיק_ג'ונגל, תוספת נצנצים, ריסים מודבקים או רימל יוקרתי? לא שהכדורגלן במיל' איציק זוהר צריך את זה, אבל אם הבת שלו החליטה לקשט אותו לפני עוד יציאה מהבית, מי הוא שיתנגד! רק בפעם הבאה, קצת יותר דגש באזור עצמות הלחיים פליז.

   רק נראה נוצץ - טיטי (צילום מסך)

   #קללת_המומיה הוטלה על מלכת היופי במיל'? כי טיטי איינאו החליטה שאת הביקור שלה אצל הקוסמטיקאית, תנצל על מנת לעטוף את עצמה בתכריכים - רק כדי להיות אפילו יותר ביוטיפול - ולתעד. קורה לכולם, לפחות אחת לשבוע.

   רק נראה נוצץ - עופר שכטר (צילום מסך)

   #מותשים_מהחיים, עניין שבשגרה, אבל אחרי עוד צלחת חומוס גרגירים חמה, עמוסה בכל טוב פלוס שמן זית וכוסברה, כמו שטרף עפר שכטר על הבוקר, כנראה שרק תרצו לזחול למיטה ולנמנם. מזל שיש לו זמן פנוי, או משהו.

   רק נראה נוצץ - אליאנה (צילום מסך)

   איך מרגיש #לגור_איתה, לי בירן? כי נדמה שחברתו אליאנה תדהר הכי מסודרת בעולם בנוגע למה שהולך בבית הפרטי שלה, כולל מכשיר להתפלת מים, מיקרוגל וכמה בקבוקי יין כפי שגילה הבויפרנד החדש שהעביר את חפציו למעונה. אבל חימום? על זה היא חוסכת. כי בשביל מה יש צעיף מחמם ומעיל כבד, אם אי אפשר להתעטף בהם בתוך הבית!

   רק נראה נוצץ - מיילי סיירוס (צילום מסך)

   #ביץ'_גנבה לליאם המסוורת' את האישה? לא, זו מיילי סיירוס, חובבת בעלי חיים שלא חוששת להביע את אהבתה בנשיקה לגברים, נשים וכל בעל חיים עם דופק ולשון משתרבבת. מיילי, נכון שזה הפט שלך, אבל תני לחיות לחיות.