נושאים חמים

אגם רודברג, ריטה והכוכבות בעד גירל פאוור

צפו בענת הראל, מיה דגן, עינת שרוף, ח"כ מרב מיכאלי ועוד עשרות נשים מפורסמות שראיתם על הבמה, בטלוויזיה ובכנסת - שהתגייסו לצילומי קמפיין להעצמת בנות צעירות. זה מה שיש להן לומר לכן. וואלה! סלבס אקספרס יורסלף

קאם און גירלז, אתן מאמינות בשוויון? לא משנה מה התשובה, כי למרות כל המהפכות החברתיות שנעשו עם השנים, גם במאה ה-21, בנות המין הנשי עדיין צריכות להביע את עצמן ולהוכיח פעם אחר פעם ששום גבר לא יגיד להן מה לעשות. זאת כנראה הסיבה שבגללה התגייסו עשרות ישראליות מפורסמות לטובת קמפיין חדש שמטרתו עידוד לשוויון מגדרי בקרב הילדים - וזה מה שהיה להן לומר.

כיוון שמדובר במטרה חשובה שצריכה לחלחל לתודעה כבר בגיל צעיר - היה זה ערוץ הילדים שהחליט להעצים את הבנות באמצעות הנשים המפורסמות, כך שכוכבות כמו אגם רודברג, חן אמסלם, ריטה וחביבת הנוער יערה פלציג, פגשו פוליטיקאיות בהן השרה גילה גמליאל וח"כ מרב מיכאלי, שיכלו לבחון על הסט גם את אנה ארונוב, רונה לי שמעון, השחקנית רותי אסרסאי ושני כהן המצחיקה מדגימות את סיסמת הקמפיין: "רוצה, שווה, יכולה".


עוד רכילות? קבלו:
סקסי טקסי: טרנטינו ודניאלה פיק צמודים באהבה
מה עשו אילנית, שלומית וניבר יחד בחדר המיטות?

רכלו על שוויון נשים גם בפייסבוק

אגם רודברג (יח"צ)
כולנו שונים. אגם רודברג
ריטה (יח"צ)
וכולנו שווים! ריטה

בין אלה שמחזקות ילדים להאמין בשוויון מגדרי, היו גם (קחו אוויר) השחקנית ריקי בליך, אסתי זקהיים, מיה דגן, יעל גולדמן ולירז צ'רכי, שמופיעות לצד רותם אבוהב, מירי נבו והמגישה לירון ויצמן.

אליהן, הצטרפו גם ענת הראל שהראתה לבננות עד כמה היא לא מתרגשת בתקופת פרשת גניבת התמונות החושפניות שלה, גורו הבריאות מיכל צפיר, עינת שרוף, אוולין הגואל, מיכל אנסקי, שני קליין מ"מטומטמת", שי-לי שינדלר, רוני דואני, קורל סימנוביץ', דנה פרידר, עדי חבשוש, מיכל גבריאלוב ורבות אחרות.


וואלה! סלבס מעצימה נשים, גברים וחיות אקזוטיות על בסיס קבוע.

אורנה בנאי (יח"צ)
אורנה בנאי הכי גירלי
מיה דגן (יח"צ)
למיה דגן יש את הפאוור
שני כהן (יח"צ)
שני כהן אישה מצחיקה
מרב מיכאלי (יח"צ)
מרב מיכאלי לוחמת שוויון