פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   אדל בספלוב קונה את הלייקים שלכם?

   בכל שבוע, וואלה! סלבס תעמת כוכב מקומי אחר עם שמועה שמסתובבת עליו בתעשייה ותבקש לדעת: האם היא נכונה או לא? אז איך יגיבו המפורסמים? כנסו וגלו. וואלה! סלבס רב סרן שמועתי

   אדל בספלוב קונה את הלייקים שלכם?

   שמועות הן לא דבר קל. מדי יום מגיעות לאוזניכם שמועות רבות, בין אם זה על השכן שלכם, החברה הכי טובה או סתם על הבוס שלכם, אך נראה שמי שלרוב סובלים ממתקפת שמועות – הם המפורסמים שלכם, שכבר שמעו על עצמם הכל. מנטייתם המינית, דרך בני הזוג החדשים שמצמידים להם וכן, עד לעובדה שהם הלכו לעולמם – בעולם הזוהר הכל תקף.

   אדל בספלוב (ניר פקין)
   תעשו לה לייק או לא? אדל (צילום: ניר פקין)

   לדסק החדשות של וואלה! סלבס מגיעות לא מעט שמועות שונות ומשונות שגורמות גם לשיער של הגברת הראשונה של עולם הרכילות לסמור. אי לכך, החליטה וואלה! סלבס לפצוח בפינה חדשה, במסגרתה, מדי שבוע היא תפנה למפורסם מהביצה המקומית ותוכיח אותו עם שמועה שנפוצה עליו. אז מה האמת ומה השקר? תלוי את מי שואלים.

   מיטקיטשן (אלירן אביטל)
   קונה או לא?

   השבוע, וואלה! סלבס פנתה לגברת אדל בספלוב בתקווה שתוכל לספר לה את האמת על דף האינסטגרם שלה, זאת לאחר ששמעה (לא מעט פעמים!), כי בספלוב קונה עוקבים באינסטגרם זאת על מנת להיראות יותר מעניינת ואטרקטיבית משאר בנות הביצה המקומית. אז מה היה לאדל להגיד על השמועה?

   וואלה! סלבס קונה לייקים רק מהיפסטרים בשינקין. זה הרבה יותר זול.

   מה דעתכם: השמועה נכונה או לא? רכלו לנו בפייסבוק

   גליליון (אלירן אביטל)
   כמה לייקים תקבל תמונה כזו? (צילום: אלירן אביטל)