נושאים חמים

הרשימה: השבוע שבו לאגם רודברג ועוז זהבי נשבר הלב

מקרה האלימות של כוכב הטלוויזיה, הכוכבת שחוגגת בר מצווה לבנה בלי אביו, כוכבת הריאליטי שאח שלה הסתבך, הסלבס שיצאו נגד החלטת הממשלה בקמפיין מטורף וכמובן, הכוכבים שביטלו את החתונה ברגע האחרון - כל האירועים שעשו לכם את השבוע האחרון. וואלה! סלבס רושמת בהקפה

חדשות מתפרצות לפני כולם הורידו עכשיו הורידו עכשיו להורדת האפליקציה מ-Google Play להורדת אפליקציה מ-AppStore

את הרשימה פותח השכן של וואלה! סלבס, הלא הוא דלאל מהפיצה 'הסובל', המוכר לכם יותר כדמות העצבנית מ'החברים של נאור', שעל פי טענות של בחור שנקרא לו א', תקף אותו בגין טענות שאותו א' חייב לו כסף. המקרה נגמר עם ניידת משטרה וסיגריה שכיבו לא' על השפתיים.

החברים של נאור (יח"צ , יוסי צבקר)
מעשן? (צילום: יוסי צבקר)

קדימה למקום הרביעי, שם נמצאת אורנה בנאי שחוגגת בסוף השבוע בר מצווה לבנה אמיר במועדון קריוקי. כן, אותו הילד שהביאה עם אהרון ברנע. אז נחשו מה? אותו ברנע, החליט שלא להגיע לחגיגות בר המצווה של בנו.

אורנה בנאי (יח"צ)
איפה אהרל'ה?

במקום השלישי נמצאת כוכבת 'מאסטר שף', שירה בצלאל, שחשבה שתוכל להשאיר את השלדים שלה עמוק בארון, אבל התבדתה כשוואלה! סלבס חשפה כי אחיה של אותה בצלאל חשוד במספר עבירות חמורות כחלק מהשתייכותו לקבוצת 'לה פמילייה'. אחיה של בצלאל ישב במאסר במשך ארבעה חודשים ולאחרונה שוחרר למעצר בית.

שירה בצלאל, מאסטר שף (יח"צ , אוהד רומנו)
האח הגדול רואה הכל. שירה (צילום: יחצ)

אל המקום השני מגיע הפרויקט המדהים שהרימה וואלה! סלבס ביחד עם ארגון הנוער הגאה, במסגרתו הצטלמו מפורסמים עם שלט 'הבטחות צריך לקיים', על מנת להזכיר לשר החינוך כי הבטיח שיכפיל את תקציב הארגון, אך בינתיים קיצץ ממנו ב-20 אחוז. בין השמות תמצאו את גלית גוטמן, אילנית לוי, הראל סקעת, שלומית מלכה, איציק זוהר ועוד.

איגי (צילום מסך)
הבטחות צריך לקיים.

ובמקום הראשון, נמצא כמובן כל הפרידות. אז יממה אחרי שוואלה! סלבס הייתה הראשונה לספר לכם על הפרידה של אגם רודברג וגל אמיתי, הגיעה הידיעה גם על הפרידה של עוז זהבי וליהי קורנובסקי שגם החליטו לבטל את החתונה.

עוז ואגם ()
אאוצ'. עוז ואגם