פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   סטטיק ובן אל: "אסי עזר דיווה"

   מי מתעסק בטלפון שלו הכי הרבה? מי אוכל יותר מדי? מי מתנהג כמו דיווה? ולמי לוקח הכי הרבה זמן להתארגן? רגע לפני עליית התכנית, וואלה! סלבס יצאה לבדוק איך מסתדר פאנל השופטים החדש. וואלה! סלבס נולד לחופש

   סטטיק ובן אל: "אסי עזר דיווה"

   רגע לפני שהעונה החדשה של 'הכוכב הבא' עולה לאוויר ואתם מתמכרים שוב לקולות, לצלילים ובעיקר למנחים ולשופטים, וואלה! סלבס יצאה לבדוק איך מסתדרים השופטים החדשים, סטטיק ובן אל ואסף אמדורסקי עם הפאנל הישן שכולל את קרן פלס, הראל סקעת וצוות המנחים רותם סלע ואסי עזר עם התוספת החדשה, יעל גולדמן.


   רוצים עוד רכילות?
   סוף סוף: בר רפאלי חוזרת לזירה הבינלאומית אחרי ההיריון
   באסוש: ליהיא גרינר לא עברה שלב ב'הכוכב הבא'

   הכוכב הבא (עידו שחם)
   אסי, מי? סטטיק ובן אל

   אז מלבד העובדה שסטטיק ובן אל מכניסים רוח חיה לשולחן ומצליחים להרים את המורל, הם גם אל ממש עוצרים באדום ולא מתחנפים לאף אחד. לא, גם לא למנחה הוותיק, עזר.

   אז מי אוכל הכי הרבה? רותם סלע העידה שהיא הבולסת הראשית, סטטיק ובן אל האשימו את אסי וקרן פלס בכלל הלכה על יואב צפיר, במאי התכנית.

   הכוכב הבא (עידו שחם)
   ויוה לדיווה! אסי

   מי מתעסק הכי הרבה בטלפון? אסף אמדורסקי האשים את קרן פלס בזמן שהראל סקעת האשים את אמדורסקי. וסטטיק ובן אל? ברור שהם בחרו במנחה הגאה. גם בגזרת הדיווה של התכנית, היו חילוקי דעות - בזמן שאמדורסקי טען שסקעת הוא הדיווה, סטטיק ובן אל שוב החליטו להצביע על עזר כדיווה הראשית של התכנית.

   וואלה! סלבס לא אוהבת שקוראים לה דיווה, בעיקר לא כשהיא צורחת על העוזרת שלה ששמה לה סוכר לבן ולא חום בקפה.

   מה דעתכם על השופטים החדשים? רכלו לנו בפייסבוק