פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   מייקל דאגלס חושף: "ואל קילמר נאבק בסרטן הגרון"

   לא ברור אם הדברים נאמרו בידיעתו או בהסכמתו של ואל קילמר, אבל במהלך ערב שאלות ותשובות עם מייקל דאגלס הוא חשף כי חברו הטוב מתמודד כבר שנתיים עם סרטן הגרון, כפי שהוא התמודד בעבר. נציגיו של השחקן לא הגיבו על הדברים. וואלה! סלבס עם כאלה חברים

   ואל קילמר (GettyImages)
   מטפחת להסואוה? קילמר עם אוון ווילסון (צילום: gettyimages)

   ענייני בריאות של המפורסמים בדרך כלל לא נידונים במגזינים ובמדורי הרכילות, אלא אם כן אותו כוכב בוחר לחשוף באומץ את מחלתו. במקרה של ואל קילמר, שכבר שנתיים נצפה נכנס ויוצא מבתי חולים, הוא העדיף לשמור את המחלה לעצמו, ולהכחיש שמדובר בסרטן. אמש (א') חברו הטוב, השחקן מייקל דאגלס, או עשה בשבילו את העבודה, או עשה לו שיימינג רפואי לא נעים בכלל. תחליטו אתם.

   לעוד סיפורי סלבס:
   איציק זוהר חוגג - כל התעשייה מתייצבת
   שי חי: "בתעשיית הבידור יש זוהמה וטיפוסים מגעילים"

   ואל קילמר (GettyImages)
   מתמודד עם המחלה כבר שנתיים? קילמר

   דאגלס הגיע להתארח בערב שאלות ותשובות בתיאטרון דרורי ליין בלונדון אמש (א'), נשאל על מצבו הרפואי של חברו הטוב, קילמר, וסיפק למראיין תשובה מפתיעה: "ואל היה בחור נפלא, שמתמודד בדיוק עם מה שאני התמודדתי" - ובכך התייחס לסרטן הגרון בו חלה, בעקבות מין אוראלי שביצע באישה, דרכו נדבק בוירוס הפפילומה.

   מייקל דאגלס (GettyImages)
   עשה שיימינג או טובה? מייקל דאגלס

   דאגלס המשיך לשתף את העולם על מצבו של חברו: "הדברים לא נראים כל כך טוב עבורו. זו הסיבה שלא שמעתם ממנו בזמן האחרון. התפילות שלי איתו". נציגיו של ואל קילמר סירבו להגיב על הדברים לאתר ה'דיילי מייל'.

   וואלה! סלבס מאחלת לואל קילמר רפואה שלמה וממליצה למייקל דאגלס לעשות עם הפה שלו רק את מה שהוא עושה הכי טוב.