נושאים חמים

הרשימה: בר רפאלי מעצבנת את הגולשים. הכל בגלל ליב

הרומן ההוליוודי שקשור לכוכבת העבר הישראלית, כוכבת הריאליטי שמנסה שוב את מזלה בתכנית שירה, הזמר שקיבל עבודות שירות, הדוגמנית ההורסת שמצפה לבייבי שני וכמובן, הטופמודל שהרגיזה את הגולשים - כל האירועים שעשו לכם את השבוע האחרון. וואלה! סלבס רושמת בהקפה

חדשות מתפרצות לפני כולם הורידו עכשיו הורידו עכשיו להורדת האפליקציה מ-Google Play להורדת אפליקציה מ-AppStore

את הרשימה פותח הרומן החדש שמסעיר את הוליווד. מצד אחד ג'ניפר לורנס, מהצד השני הבמאי המפורסם דארן ארונופסקי. אז נכון שזה לא מעניין, אבל חכו שתשמעו שאותו ארונופסקי יצא עם ליאת בלו הישראלית.

ג'ניפר לורנס (צילום מסך , דיילי מייל)
הזוג החדש. ג'ניפר ודארן (צילום מסך)

אם כבר הוליווד, במקום הרביעי עוד כוכבת ריאליטי שיכלה לפתח קריירה הוליוודית אם רק הייתה נשארת שם, ליהיא גרינר כמובן, שאחרי שכיכבה בכל ריאליטי אפשרי, עכשיו היא מנסה את מזלה בתכנית הכשרונות 'הכוכב הבא' בתקווה לייצג את ישראל באירוויזיון.

ליהיא גרינר (רפי דלויה)
זמרת חדשה בשכונה. ליהיא (צילום: רפי דלויה)http://tags.walla.co.il/%D7%9C%D7%99%D7%94%D7%99%D7%90_%D7%92%D7%A8%D7%99%D7%A0%D7%A8

הגענו כבר למקום השלישי, שם נמצא משה פרץ שהגיע השבוע לבית המשפט רק בשביל לגלות שהשופט החליט להעניק לו ארבעה חודשים של עבודות שירות וקנס של 60 אלף שקל בגין העלמת מיסים.

גזר דין משה פרץ – השלום רמלה (מגד גוזני)
עבודות שירות. משה (צילום: מגד גנזי)

במקום השני, תגידו מזל טוב לדוגמנית אור גרוסמן שמצפה לבייבי שני מבעלה ההורס, ג'יימי דינר. כזכור, השניים כבר אוחזים בתינוק בשם בנו, ובעוד כארבעה חודשי, יזכו השניים לביקור נוסף של החסידה.

אור גרוסמן (צילום מסך)
חמודים. אור, הבעל והבן. (צילום: אינסטגרם)

ובמקום הראשון, עוד אמא טרייה – בר רפאלי, שבסך הכל רצתה לנפוש עם בעלה במלדיביים, אבל זכתה למטר של תגובות רעות ופוגעניות כשהגולשים גילו שהזוג המאושר השאיר את בייבי ליב בבית ונסעו לחופשה לבד.

בר רפאלי (צילום מסך)
איפה הבת? בר (צילום: אינסטגרם)