נושאים חמים

עורכת אורחת: סיון קליין מסבירה למה היא בחרה לערוך את וואלה! סלבס

חדשות מתפרצות לפני כולם הורידו עכשיו הורידו עכשיו להורדת האפליקציה מ-Google Play להורדת אפליקציה מ-AppStore
סיון קליין (ראובן קסטרו)
עורכת אורחת. סיון

מכירים את זה שאתם חולמים להיכנס ליום אחד לנעליו של מישהו? אז אני החלטתי להיות מקורית ולהיענות לבקשה של אתר הרכילות וואלה! סלבס, שהציע לי להיכנס יום אחד לתפקיד העורכת הראשית של האתר. נשמע מפחיד, האמת? שיותר מצחיק.

רובכם בוודאי קוראים כעת את השורות ותוהים לעצמם: "מה לעזאזל עבר לה בראש שהיא הסכימה לעשות את זה?". אז זהו, שיש משהו בדבריכם, אך עם זאת, אתרי הרכילות הפכו לחלק בלתי נפרד מחיי מיום זכייתי בתחרות מלכת היופי. הם מסקרים כל קמפיין חדש, תפקיד חדש וכמובן, חבר חדש, חתונה, הריון, לידה. בקיצור, רציתי פעם אחת לראות מה קורה בצד השני של התעשייה. או במילים אחרות: רציתי להראות לכתבי הרכילות שסיון קליין לא פראיירית.

סיון קליין סוכה ()
את מי אני מארחת בסוכה?

אז מה מצפה לכם ביום המיוחד הזה? ראיון אחד על אחד עם עורך וואלה! סלבס, אדם סרור, שבפעם הראשונה מתיישב ועונה על כל השאלות שתמיד רציתם לדעת, תקבלו הצצה לסוכה הפרטית שלי (כדאי, יש אורחים שווים!). כמו כן, תוכלו לדעת מה אני חושבת על כוכבי הוליווד, או יותר נכון, מי הכי לוהט, מי הכי פושר ומי הכי קר. ובנוסף, צ'ופר קטן - פפראצי של טום באום וגפן ברקאי בבית קפה.

אני מאוד מקווה שתכנסו, תקראו, תיהנו ובעיקר תגיבו (תגובות טובות, מן הסתם), כי עבדתי על זה מאוד קשה. שיהיה חג שמח ושנה טובה.