נושאים חמים

הרשימה: החתונה שתרעיד את הביצה המקומית

הכוכב ההוליוודי שנתפס על חם בוגד בחברה שלו, התיק נגד השחקן המפורסם שעתיד להיסגר, הזוגיות ההזויה של פליטת הריאליטי, הזמרת המפורסמת שלבשה לבן לחתונת אחיה וכמובן, החתונה של השנה שתרעיד ביצה שלמה - כל האירועים שעשו לכם את השבוע האחרון. וואלה! סלבס רושמת בהקפה

חדשות מתפרצות לפני כולם הורידו עכשיו הורידו עכשיו להורדת האפליקציה מ-Google Play להורדת אפליקציה מ-AppStore

את הרשימה פותח החוטא הגדול, שון פן, שנתפס על ידי הפפראצי עם בחורה חדשה. אז מה החטא? העובדה שבת הזוג שלו, כן יש לו אחת אחרת, גילתה על הרומן החדש שלו דרך אתרי הרכילות.

שון פן (ספלאש)
קיס קיס. שון והחדשה (צילום: ספלאש)

קדימה למקום הרביעי, עדיין מעבר לים כי המשטרה ככל הנראה תסגור את התיק נגד בראד פיט על החשד כי הכה את ילדיו במהלך טיסה וזאת בעיקר לאור העובדה כי אנג'לינה ג'ולי לא מוכנה להעיד נגדו.

בראד פיט אנג'לינה ג'ולי (GettyImages)
לא העידה. בראד ואנג'י (צילום: gettyimages)

במקום השלישי נמצא זוג אחר. חדש. וקצת מתוסבך. מצד אחד פליטת האח הגדול, עומר קינן. מהצד השני: שחר כחלון, שמוכר לכם יותר כאקס של פליטת ריאליטי אחרת, טהוניה רובל. על פי מקורבים, השניים הולכים ומתקרבים ובקרוב אף יטוסו לחופשה משותפת.

תיקון סלבס ()
חובב פליטות.

אל המקום השני מגיעה מישהי שהתעסקה עם כלה ביום חתונתה, אני מדבר על שירי מימון שהגיעה לחתונת אחיה כשהיא לבושה בשמלה בגוון לבן ואף העלתה תמונה. אלא שהמעריצים לא ממש אהבו את הסיטואציה והחלו להגיב למימון על כך שלא מגיעים לחתונה עם שמלה לבנה.

שירי מימון (צילום מסך)
הכלה, הזמרת, האח והשמלה. שירי (צילום: אינסטגרם)

ובמקום הראשון נמצאת מי שאף אחת לא תוכל לגנוב לה את ההצגה. לא ביום חתונתה ולא בכלל. שלומית מלכה המהממת כמובן, שקיבלה הצעת נישואים מהגבר הכי הורס בתעשייה, יהודה לוי, כפי שקראתם לראשונה בוואלה! סלבס. השניים נפשו בוורונה, שם כרע לוי ברך ושלף טבעת.

יהודה לוי שלומית מלכה (מערכת וואלה! NEWS , שלומי צ'יקונה)
מושלמים! יהודה ושלומית