פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   פספורט: איפה יבלו המפורסמים את החגים?

   תאילנד, ברלין, ניו יורק - הם רק חלק מהיעדים אותם יפקדו המפורסמים בתקופת החגים הבאה עליהם לטובה. אז מי טס לאן, ומי בכלל מעדיף להישאר בארץ? וואלה! סלבס מהדקת חגורות

   פספורט: איפה יבלו המפורסמים את החגים?
   צילום: עידו שחם עריכה: רן צימט

   תקופת החגים היא ללא ספק התקופה הכי עמוסה עבור רותי מהדיוטי, עשרות אלפי נוסעים פוקדים את שדה התעופה ונוטשים את הארץ בהמוניהם לטובת יעדים אקזוטיים או סתם חופשת הכל כלול במדינה שכנה.

   אם גם אתם מתכננים להחתים את הפספורט שלכם, תעשו טובה לוואלה! סלבס וכשאתם מגיעים לנתב"ג - תסרקו טוב טוב את האזור כי יש סיכוי שתראו שם איזה סלב או שניים. כן, גם להם מגיע לפעמים לנפוש מעבר לים.

   טיסות סלבס (עידו שחם , רן צימט)
   לאן תטוסי? טיטי

   אז מי טס לאן? מיכל ינאי תטוס עם המשפחה לאיטליה, ניבר מדר מתכננת לעשות את אותו הדבר רק בניו יורק ויש מצב שהיא תפגוש שם את טיטי איינאו, שמתכננת גם היא לטוס לתפוח הגדול.

   טיסות סלבס (עידו שחם , רן צימט)
   הדרכון בתוקף? איתי

   לירן כוהנר תארוז את גיא גיאור וכמה בגדי ים ותטוס לתאילנד, אסתי גינזבורג והמשפחה יטבלו תפוח בדבש בברלין ומלי לוי לא רוצה לגלות לכם לאן כי היא מפחדת מעין הרע, ובאופן כללי לא מעוניינת שתצטרפו אליה.

   טיסות סלבס (עידו שחם , רן צימט)
   אפשר להתארח אצלכם בחגים? רוסלנה

   אבל אל תפתחו עיניים, מאחר ויש לא מעט מפורסמים שמעדיפים להישאר בארץ, כך שאם תסתובבו ברחובות תל אביב, סביר להניח שתתקלו ביהודה לוי ושלומית מלכה, איתי תורג'מן, גיא זוארץ ויעל בר זוהר, רוסלנה רודינה, יעל גודלמן וגם עדי הימלבלוי שהתלוננה שכל המשפחה שלה נטשה אותה והיא נשארה לבד בחג, אולי תזמינו אותה לארוחה?

   בתקופת החגים וואלה! סלבס נוסעת עד לאור יהודה, קונה קובה סלק ודופקת אותה כל הדרך חזרה לתל אביב.

   איפה אתם מבלים בחגים? רכלו לנו בפייסבוק

   טיסות סלבס (עידו שחם , רן צימט)
   טסים לאנשהו? גיא