פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   למה רבו ג'וליה לוי בוקן ואלכס עמר במסיבה ליד כולם?

   הדם הצרפתי החם שלה או החום התל אביבי - מה גרם לג'וליה לוי בוקן לצרוח על אלכס מ'המירוץ למיליון' אל מול מאות אנשים. וגם, איך הרומן הקצר שלה עם ג'וזי קשור לכל הסיפור? וואלה! סלבס מבררת

   למה רבו ג'וליה לוי בוקן ואלכס עמר במסיבה ליד כולם?

   לא סתם אומרים שהצרפתים הפכו להיות חלק מהעם היושב בציון, הנה תראו, הם אפילו לא משתמשים בנימוסים האירופאיים שלהם ופוצחים במריבות בפרהסיה כאילו ואין מאות אנשים סביבם. תשאלו את ג'וליה לוי בוקן ואלכס עמר.

   לעוד סיפורי סלבס
   הסלבס חושפים: החוויה הכי מסעירה של הקיץ
   שיר פרידה: מי הבריז מגמר 'המשימה אמזונס'?

   ג'וליה לוי בוקן (ספק 500 , אביב חופי, ראובן שניידר, שוקה כהן)
   בלי עצבים. ג'וליה

   בשבוע שעבר, הגיע אלכס ביחד עם החצי השני שלו, ג'וזי זינה ושלל מפורסמים. בין הסלבס שהגיעו, הייתה גם אחת - השחקנית הצרפתיה ג'וליה לוי בוקן, שלמקרה שלא ידעתם, ניהלה רומן קצרצר עם זינה. שימו לב, זה מתפתח

   במהלך המסיבה, מבלי לתת התראה מראש לצלמי הפפראצי שיצלמו את הרגע - התפרצה בוקן בצעקות לעברו של עמר (שימו לב, לא ג'וזי) והחלה להטיח בו האשמות בשפה הכי סקסית בעולם. נו מה, למה שכולם יבינו ויהנו?

   מסיבת וואלה סלבס (אביב חופי , אמיר מאירי, ניר פקין)
   פיינליסטים. גו'זי ואלכס

   אז מה בדיוק קרה שם? מקורבים לג'וליה מספרים שהכל התחיל כשהשחקנית שמעה שאלכס מפיץ עליה שמועות, ומדבר עליה בחוסר כבוד ומזלזל בה, כך שהסיבה שפנתה אליו הייתה הרצון שלה ליישר את ההדורים איתו ולהבין על מה הוא מדבר עליה. מצד שני, יש הטוענים שלוי בוקן כעסה כי אלכס הפיץ שמועה שהיא התחילה איתו, דבר שהוא שקר גמור.


   ג'וליה לוי בוקן בתגובה: "דיברנו, וסידרנו הכל בנינו, תודה".

   אלכס עמר מסר בתגובה: "נשמה שלי, זה לא מעניין אותי. אני לא קורא את השטויות האלה, אבל תשלחי לי את הלינק לכתבה שעשיתם איתי בוואלה! סלבס". אה, אוקיי.

   וואלה! סלבס טרם התנשקה צרפתית אלא אם כן מחשיבים את הכלב של השכן.

   על מה לדעתכם רבו השניים בצרפתית? רכלו בפייסבוק

   אלכס עמר (צילום מסך)
   מה היה שם? אלכס