פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   צפו: הבת של מלי לוי עושה לה בית ספר

   לרגל צילומי קמפיין משותף, התיישבו מלי לוי ובתה, היליא, לראיון משותף במהלכו חשפה לוי מדוע נכנסה שוב להריון ונאלצה להתמודד עם שאלות קשות שהגיעו מהיאלי שנכנסה לנעלי המראיינת. וואלה! סלבס מאוהבת

   צפו: הבת של מלי לוי עושה לה בית ספר
   דייב שחר

   מכירים את המשפט 'הילדים תמיד גונבים את ההצגה'? אז נכון, צפיתם בלא מעט ילדי סלבס שהגיעו לאירועים כאלו או אחרים וגנבו מההורים שלהם את הפוקוס, אבל ילדה כמו היאלי לוי גרשון - בתם של מלי לוי ושמעון גרשון - עוד לא ראיתם.

   מלי לוי (שוקה כהן)
   הורסות! מלי והיאלי (צילום: שוקה כהן)

   לצורך צילומי קמפיין משותף לחברת 'Catimini', התכנסו האם והבת לראיון משותף עבור וואלה! סלבס, במהלכו חשפה האם הטרייה איך זה לחזור לעבודה אחרי פחות מחודש, למה היא בכלל נכנסה להריון והאם היא רוצה שהבת שלה גם תכנס לעולם השואוביז.

   מלי לוי (שוקה כהן)
   דומות?

   הריאיון זרם על מי מנוחות והיאלי הקטנה הייתה חמודה, עד שוואלה! סלבס החליטה לתת לה את המיקרופון ולהעניק לה את משימת המראיינת. לוי ג'וניור, כך נראה, נולדה מוכנה למצלמות וירתה על אמה שאלות קשות שאפילו וואלה! סלבס הייתה מתביישת לשאול. החל מ'איך הבאתם אותי לעולם?' ועד ל'למה קראתם לי היאלי?', כן, נראה שהבת של לוי וגרשון היא ללא ספק הכוכבת החדשה במשפחה, וכפי שזה נראה - אתם עוד תשמעו עליה רבות.

   וואלה! סלבס עדיין לא מבינה איך היא הגיעה לעולם. כאילו, איך החסידה הצליחה לסחוב 10 ק"ג?

   מה דעתכם על הבת של מלי? רכלו לנו בפייסבוק

   מלי לוי (שוקה כהן)
   התפוח לא נופל רחוק מהעץ