פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הדרישה המוגזמת של סיה לקראת הגעתה לארץ

   רגע לפני שהיא נוחתת בארץ הקודש וגורמת לכולם לנסות להציץ לה מתחת לפאה, הזמרת הכי בלונדינית בתעשייה משגרת דרישה מיוחדת לאנשי ההפקה. אז מה כל כך חשוב לגברת עם השנדליר? וואלה! סלבס חיה

   הדרישה המוגזמת של סיה לקראת הגעתה לארץ

   הריטואל ידוע ומוכר לכל מפיק שמתעסק עם אמנים בינלאומיים: מספר שבועות לפני הגעתם לארץ, הם משגרים רשימת דרישות מפורטת ומוגזמת לגבי כל פרט ופרט - החל מאילו פרחים יונחו בחדר השינה שלהם, דרך צבע הסדינים ועד למים המינרליים והחטיפים שיוגשו מאחורי הקלעים בהופעה.

   סיה (GettyImages)
   דרישה מיוחדת. סיה (צילום: gettyimages)

   כן, גם לזמרת סיה, שתנחת כאן בעוד שבוע, היו לא מעט דרישות שפורסמו בוואלה! סלבס, כמו למשל: מכשיר אדים שיעזור למיתרי קולה, מיכל שלם של חומוס ועוגיות אורז ושומשום.

   אממה, נראה שאחרי שהרשימה שוגרה למפיקים בישראל, נזכרה הזמרת והפאה הבלונדינית כי היא שכחה פרט מאוד חשוב ברשימת הדרישות - היא לא מוכנה לאכול אוכל שהוא לא טבעוני. אה, טוב שנזכרת.

   סיה (GettyImages)
   טבעוניות נהנות יותר?

   הדרישה הזו גרמה לבהלה קלה בקרב ההפקה שהחלה מיד לחפש אחר מסעדה שמצד אחד תגיש אוכל טבעוני ומצד שני תעמוד בסטנדרטים של הכוכבת ההוליוודית. בימים אלו נשלחו לזמרת ולמפיקיה רשימה של מספר מסעדות ושפים שהרכיבו עבורה תפריט מיוחד במטרה לזכות בכבוד הגדול - לבשל לזמרת ההורסת.

   וואלה! סלבס דורשת שבחדר שלה יהיה רק אוכל שומני.

   מה דעתכם על הדרישה המיוחדת של סיה? רכלו לנו בפייסבוק