פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   בעקבות כתבה על שימי ויהודית: חיים אתגר מקבל איומים על חייו

   עוד כתבה על שימי תבורי ויהודית באומן שאמורה לעלות לכותרות מגיעה לבית משפט, בני הזוג מבקשים מבית המשפט לפסול את הכתבה, ואם זה לא מספיק הכתב חיים אתגר נתון תחת איומים. וואלה! סלבס חוששת

   בעקבות כתבה על שימי ויהודית: חיים אתגר מקבל איומים על חייו

   לא הכל זוהר ונוצץ בעולם הבידור, וגם בתעשיה יש צדדים אפלים. לעיתים קורה שהצד המסוקר לא ממש מרוצה ממה שנכתב או מסופר עליו, אך האם יש כאלה שלוקחים את זה צעד אחד רחוק מדי?

   לעוד סיפורי סלבס:
   אחרי פחות משנה: אסף אטדגי ואשתו נפרדו
   לא מבזבז זמן: מושיק רוט מאורס

   חיים אתגר (מערכת וואלה! NEWS , איציק בירן)
   לא מפחד כלל .אתגר

   השבוע בתכנית 'אנשים', בכתבה עליה עבד חיים אתגר, הייתה אמורה לעלות כתבה על יהודית באומן ובעלה הטרי שימי תבורי, שחושפת פרטים חדשים על הזוגיות שמסעירה את המדינה. הזוג המאוהב לא היה מרוצה כלל מהדברים שנאמרו בכתבה, והחל לפעול כנגד שידורה.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   הזוג שמסרב לנוח. באומן ותבורי

   בשבועות האחרונים אתגר עבד על כתבת פרופיל על יהודית באומן, ששמה מסרב לרדת מהכותרות בחודשים האחרונים. למי ששכח יהודית באומן ושימי תבורי הפתיעו את הביצה כשהודיעו שהם נשואים ומאוהבים, למורת רוחם של ילדיו של תבורי, שיצאו כנגד הזוגיות הזו בכל דרך אפשרית.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   עושה את העבודה. אתגר

   אחרי שבועות ארוכים שבהם אתגר עובד על כתבת התחקיר, מסתמן שיהודית ושימי אינם מעוניינים שהכתבה תתפרסם. נכון להיום יש צו איסור זמני בנוגע לשידור הכתבה, לפי בקשתם של הזוג תבורי - באומן, שביקש מבית המשפט לפסול את שידור התוכנית. מחר בבוקר יגיע בית המשפט להחלטה סופית בנוגע לפרסום התוכנית, ובשעה 11:30 יתקיים בבית המשפט המחוזי בתל אביב דיון על הסרת צו איסור פרסום שהוטל על כתבת פרופיל שצפויה להיות משודרת מחר (ה').

   נטלי באומן + יהודית באומן (מערכת וואלה! NEWS)
   שוב אנחנו . יהודית ותבורי

   מחר (ה') תשודר הכתבה המלאה בתוכנית 'אנשים', שם תושמע שיחת טלפון מאנונימי בה הוא מאיים מפורשות על חייו של אתגר: "אם אתה לא תרד מהאישה הזאת, תהיה לך בעיה איתי. תרד ממנה... מה ששמעת. כן, איום. הבנת? ומהיום תתחיל לפחד גם על החיים שלך ותסתכל אחורה כשאתה הולך ברחוב".

   וואלה! סלבס חוששת לחייה רק אחרי שבלסה כל הלילה ביסלי גריל.

   מה דעתכם על פרשת השבוע? רכלו בפייסבוק