פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   לראשונה: מריה קארי מדברת חתונה, גירושים, והסכמי ממון.

   מריה קארי הוכיחה לעולם שהיא לא רק עשויה מגליטר, אלא מאצולת המוזיקה. בראיון אישי ובלעדי למגזין קומפלקס, היא פותחת פה על הגרוש וכמובן, על הארוס הטרי והסכם הממון שהם חתמו עליו. וואלה! סלבס עם פרפרים בבטן

   מריה קארי היא זאת שהמציאה מחדש את המושג דיווה. הזמרת, בת ה-46, לא נותנת לשום דבר לעצור בעדה. אחרי עשרות להיטים בלתי נשכחים, ולא מעט חתונות - המלכה פותחת פה ומשתפת את העולם כולו בפרטים אינטימיים מחייה האישיים.

   לעוד סיפורי רכילות
   התפקיד המפתיע של חובי סטאר
   העבר הרומנטי של מתמודדת 'המירוץ למיליון' ומתמודד 'אמזונס'

   מריה קארי (אתר רשמי , אינסטגרם)
   שלום לך דיווש. (צילום: מגזין קומפלקס)

   את הריאיון, פותחת קארי בלי שום הקדמות ומדברת על הגירושים המכוערים עם הכוכב ניק קנון (35), "אני מצטערת שזה נגמר ככה בנינו, בעיקר בגלל הילדים", היא מספרת, "מעולם לא חשבתי שיהיו לי ילדים עם מישהו ואז אתגרש ממנו".

   מריה קארי (אתר רשמי , אינסטגרם)
   ג'יי לו מי?

   אבל כמו אצל רוב בני האדם, גם אצל הזמרת המפורסמת החיים ממשיכים הלאה. כיום היא מאורסת לביליונר האוסטרלי, ג'יימס פאקר, שאף ביקר איתה בעיר הקודש. בחיטוט מהיר באינסטגרם האישי שלה, השניים נראים מאוהבים כשהם מבלים ברחבי העולם עם שני ילדיה של קארי, "אני לא מצפה ממנו להיות איתי כל הזמן", היא אומרת, "לכל אחד יש דברים שלו ואת החיים שלו, וזו הבנה הדדית, דברים שלומדים עם הגיל".

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   מי יותר דיוה. מריה בביקור מולדת עם שרה

   קארי עוד סיפרה למגזין שהיא מתכננת חתונה אירופאית ולא מתביישת לדבר בפתיחות על הסכם הממון עם הביליונר, "אנחנו רוצים שיהיה הסכם, וזה לא ביג דיל אבל זאת המציאות ,יש דברים שהם רק שלי כמו שיש דברים שהם שלו ואני לא רוצה לקחת לו כלום, ככה שצריך להתעסק בזה למרות אי הנעימות".

   וואלה! סלבס ממזכירה למריה שפעם שלישית גלידה עם עדיפות לגלידת פצפוצים עם תוספת קצפת.

   האם הנישואים האלה ישרדו? רכלו בפייסבוק

   מריה קארי (אתר רשמי , אינסטגרם)
   הכסף לא חשוב. מריה והארוס