פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   עוז זהבי עוזב את הארץ וגורם לדרמה בשדה

   אחרי שכולכם קראתם כאן שעוז זהבי הציע נישואים לבת הזוג, ליהי קורנובסקי, הגיע זמנו לעזוב את הארץ למספר חודשים על מנת לבדוק אופציות מעבר לים, אבל לא לפני שהוא מחולל דרמה גדולה בשדה התעופה שכמעט גורמת לו לפספס את הטיסה. וואלה! סלבס דרמה קווין

   עוז זהבי עוזב את הארץ וגורם לדרמה בשדה

   את זה שעוז זהבי מאוהב עד מעל לראש, כולכם כבר יודעים. גם את העובדה שהוא עוזב את הארץ למספר חודשים כבר קראתם. אפילו את החדשות המרגשות על כך שהוא הציע נישואים לבת הזוג ליהי קורנובסקי הספקתם לקרוא כאן. עכשיו, קבלו את הדרמה הגדולה של השחקן ההורס רגע לפני שהוא עוזב אתכם לטובת הוליווד.

   רוצים עוד רכילות?
   ביוש! עדי הימלבלוי נפרדת מקמפיין יוקרתי
   מתי הייתה הפעם הראשונה של אליאנה תדהר?

   עוז זהבי (ניר פקין)
   RUN OZ RUN. עוז

   אתמול (ש'), רגע אחרי שכרע ברך והציע נישואים לקורנובסקי - הגיע זהבי לשדה התעופה בן גוריון עם בת הזוג, על מנת לעלות לטיסה שתקח אותו לאל איי, רחוק מבת הזוג שנשארה בארץ.

   עוז זהבי (ניר פקין)
   ננוו, תביא כבר ת'כסף!

   אממה, רגע לפני שהוא עולה למטוס, הבין השחקן המוכשר כי שכח את הוויזה שתאפשר לו כניסה לארצות הברית. זהבי, שכנראה רגיל לעמוד במצבי לחץ, לא איבד את העשתונות ונסע במהרה לביתו, על מנת לאסוף את המסמך.

   עוז זהבי (ניר פקין)
   רוץ מאמי, יותר מהר. עוז וליהי

   רגע לפני שהטיסה המריאה, הספיק זהבי לחזור לשדה בזמן שהארוסה הטרייה מחכה לו בשדה על מנת להיפרד ממנו. סוף טוב הכל טוב - זהבי הספיק להגיע לשדה בזמן, להיפרד מהחברה כמו שצריך ולעלות לטיסה שאולי תשנה את גורלו ותהפוך אותו לבראד פיט הבא. או לאקי אבני.

   וואלה! סלבס איחרה לטיסה אחרי ששכחה לארוז את הקופסאות שימורים של הפלפל החריף.

   מה דעתכם: יצליח בחו"ל או לא? רכלו לנו בפייסבוק

   עוז זהבי (ניר פקין)
   יש! הספקנו
   עוז זהבי (ניר פקין)
   ללאאא, אל תעזוב אותי