פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   צפו: הפיצוץ של אמיר חצרוני ואיציק זוהר

   מפגש מקרי ברדיו תל אביב הוליד רגע אחד ספק לא נעים ספק משעשע, כשאמיר חצרוני ואיציק זוהר נפגשו פנים מול פנים לראשונה. איך זה נגמר? באיחולי מוות והערות גזעניות, כמובן. צפו. וואלה! סלבס טרול

   צפו: הפיצוץ של אמיר חצרוני ואיציק זוהר

   אמיר חצרוני רגיל לעצבן אנשים, במיוחד כאלה שמשתייכים לעדות המזרח. הפעם היה זה איציק זוהר, שנפל בפה של הטרול הכי מעצבן על הפלנטה, בפגישה מקרית במסדרונות רדיו תל אביב. איך זה נגמר? תראו.

   לעוד סיפורי סלבס:
   או בוי: התפקיד המפתיע של אלירז שדה
   וולקאם באק: אלכסה דול זוכה לקבלת פנים חמה בנתב"ג

   איציק זוהר + אמיר חצרוני (צילום מסך)
   זוהר נגד חצרוני

   חצרוני הגיע לתחנה, כדי להשתתף באייטם ביזארי משהו בתוכנית של חנוך דאום, במסגרתו הוא עובר בדיקת פוליגרף, על מנת לבדוק את אמיתות הטענות שלו נגד חבר הכנסת אורן חזן. עד כאן הכל טוב ויפה, אלא שלפתע הגיע לתחנה איציק זוהר, ומה שהתחיל כפגישה מקרית הסתיים בקללות ואיחולי מוות.

   אמיר חצרוני (ראובן קסטרו)
   שמישהו יסתום לו כבר את הפה. אמיר חצרוני

   כאמור, זוהר נכנס לחדר באמצע בדיקת הפוליגרף, והתקבל על ידי חצרוני בברכת: "שלום לך! אותך אני מתעב הרבה זמן!". זוהר לא נשאר חייב, ובישר לחצרוני כי הוא חלאת המין האנושי וסמרטוט רצפה. חצרוני הגיב בעוד התבטאות גזענית אופיינית: "עכשיו אתה מבין למה היו צריכים לעשות סלקציה בין העולים בשנות ה-50?".

   איציק זוהר (ניר פקין)
   לא נשאר חייב. איציק זוהר (צילום: ניר פקין)

   הטרול האנשוי המשיך לרדת נמוך, והפעם עירב גם את חברה של איציק, שלטענתו הייתה סטודנטית שלו במכללה למנהל. זוהר הצליח לשמור על קור רוח, עד שרגע לפני שיצא מהחדר איחל מוות לאמיר חצרוני. צפו.

   וואלה! סלבס דווקא נמשכת לאמיר חצרוני. גמדים עם שיער ערווה על הראש עושים לה את זה.

   מה אתם חושבים על התקרית? רכלו לנו בפייסבוק