פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   עודד מנשה מחשב: כמה יעלה לו לגדל חמישה ילדים?

   חופש גדול זה עסק לא פשוט עבור ההורים של הביצה. לקראת הגעתו של אויב ההורים מספר אחד, וואלה! סלבס יצאה לבדוק: איזו פעילות ההורים בביצה הכי שונאים לעשות עם הילדים? ממה הם הכי מפחדים? וכמה כסף כל הסיפור הזה הולך לעלות? וואלה! סלבס קיטנה

   עודד מנשה מחשב: כמה יעלה לו לגדל חמישה ילדים?

   אם אתם מתחת לגיל 18, החופש הגדול המתקרב בטח משמח אתכם מאוד. אם אתם כבר הורים לזאטוטים משועממים, כנראה שקצת פחות. וואלה! סלבס יצאה לפגוש כמה הורים בביצה, לבדוק איתם איך התקופה הקשה הזאת הולכת לעבור עליהם.

   לעוד סיפורי סלבס:
   עינת שרוף מחתנת, כל הביצה מתייצבת
   קיילי ג'נר מתחרטת וחוזרת לאקס ההורס

   ליהיא גרינר (רפי דלויה)
   לי יש מנוי לקאנטרי, אני רגועה. ליהיא גרינר

   אז הסלבס לקחו את ילדיהם לאירוע השקת סדרת הילדים, "המסעדה של מיקי" ל - 'YES', ונראה שהם לגמרי סופרים לאחור עד הרגע בו הם יאלצו למצוא תעסוקה יום יומית לדור ההמשך. ליהיא גרינר מצאה את הפתרון המושלם עבורה, ועשתה מנוי משולב לקאנטרי הקרוב לביתה, כך שאת הימים החמים היא הולכת לבלות עם מייקל וג'ולין הקטנים בבריכה.

   מיקי מוכתר (רפי דלויה)
   כוכבת ילדים בפעןלי. מיקי ורוי פרישר גוטמן

   לעומתה, שלומי קוריאט קצת פחות אוהב ללכת עם הילדים לבריכה, ומעדיף לקחת אותם לקמפינג הכולל לינת שטח. וכמה כל הסיפור הזה הולך לעלות? עודד מנשה, שהוא כבר אבא לחמישה ילידם המשותפים לו ולאשתו עדן הראל, עשה חישוב לטווח ארוך והגיע לסכום הפעוט: עשרה מיליון שקלים. בהצלחה עם זה.

   וואלה! סלבס ניסתה לעשות חישוב של כמה כסף עולים לה המינצו'סים בשעת לילה מאוחרת, היא עצרה באמצע לאכול משהו.

   איך התחושות שלכם לקראת החופש הגדול? דברו בפייסבוק