פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הרשימה: הלילה שמייקל לואיס ודודו כהן היו רוצים לשכוח

   הפרידה והחזרה של הרצים למיליון, הפרידה של הנערה הכי לוהטת בביצה, הנחיתה של הכוכבת ההוליוודית, הברכה שקיבל הזמר המזרחי וכמובן, הלילה הסוער של הדוגמן ההורס ופליט הריאליטי - כל האירועים שעשו לכם את השבוע האחרון. וואלה! סלבס רושמת בהקפה

   הרשימה: הלילה שמייקל לואיס ודודו כהן היו רוצים לשכוח

   מדי שבוע, אדם סרור מציג בפניכם את חמשת האירועים הכי מעניינים, מדוברים, שווים, וכמובן הכי שערורייתיים - בשמה של וואלה! סלבס, כמובן. מוכנים לסיכום צהוב ונוצץ?


   את המקום החמישי תופסים דור ששון וספיר אהרון שלפני שבועיים החליטו להיפרד רק בשביל להבין שהם לא יכולים האחד בלי השנייה ולחזור לישון כפיות.

   המירוץ למיליון (צילום מסך , רשת)
   שוב ביחד. (צילום: יחצ)

   קדימה למקום הרביעי, שם נמצא עוד זוג שהחליט שיש גבול לכל תעלול ונפרד כידידים – אדל בספלוב ומאצ' עבד, שאחרי שנתיים של זוגיות נוצצת ודביקה פלאס מגורים משותפים בניו יורק החליטו לפרק את החבילה.

   היחידה (מערכת וואלה! NEWS , אור גפן)
   ביוש. אדל ומאצ'

   במקום השלישי, קצת אבק כוכבים כי הכוכבת ההוליוודית, הלן מירן, הגיעה עד לישראל בשביל לקחת חלק בטקס הענקת פרס מפעל חיים לכנר יצחק פרלמן על תרומתו כמחנך.

   הלן מירן (ספק 500 , נטשה קופרמן פרס בראשית)
   היוש (צילום: ניר פקין)

   טוב יאללה הגענו למקום השני, שם נמצא האיש הקול, הבלונד ומס הכנסה – קובי פרץ, שבכל הבלגן סביב פרשת המסים מצא זמן להגיע לרב נתנאל הכהן בשביל לקבל ממנו ברכה להצלחה במשפט. אם לא די בכך, הרב אף נתן לו טלית של הרב כדורי ז"ל שיהיה לו למזל.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)

   הנה, הגענו כבר למקום הראשון, שם נמצאים מצד אחד: דודו כהן. מהצד השני: בלונדינית אלמונית. ובאמצע? באמצע מייקל לואיס. כן, השלושה הגיעו ליומיים מפנקים במלון בגליל, ולאחר כמה כוסות שתייה, התעוררו השלושה ביחד באותה מיטה. מה היה שם?

   מייקל לואיס + דודו כהן (אלירן אביטל)
   מה היה שם? (צילום: אלירן אביטל)