פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הלם: משה פרץ מתבשר על לידת התאומים וממשיך להופיע

   לידת תאומים היא אירוע גדול ומשמעותי עבור כל אב טרי, אבל למשה פרץ הייתה הופעה מתוכננת בטכניון, בדיוק כשלאשתו ירדן התחילו הצירים. היא שלחה אותו להופיע, וילדה בזמן שהוא על הבמה. ומה הוא עשה כשקיבל את הבשורה? וואלה! סלבס דאדי (נוט) קול

   הלם: משה פרץ מתבשר על לידת התאומים וממשיך להופיע

   לידה היא הרגע המרגש בחייו של כל הורה טרי, במיוחד כשמדובר על לידת תאומים, שהיא גם בדרך כלל קשה ומסובכת יותר. אז איפה בחר להיות משה פרץ בזמן הכל כך קריטי הזה? לא תאמינו.

   לעוד סיפורי סלבס:
   הראל סקעת, מירי מסיקה ורוני דלומי ל"עלובי החיים"
   ג'וני דפ מפר צו הרחקה, אמבר הרד קוראת למשטרה

   משה פרץ (יח"צ , ניצן זוהר)
   תנו לי בכפיים!

   מסתבר שלפרץ נסגרה מראש הופעה בטכניון, שזה די הגיוני. אלא שממש בזמן ההופעה, אשתו ירדן נתקפה בצירים. מה עושים? הולכים להופעה כמובן, אחרי הכל אי אפשר לאכזב את הקהל, לא? ממש לא!

   אז פרץ הגיע והופיע בפני הסטודנטים. ואשתו? היא נסעה לבית החולים ונאלצה לעבור את הלידה בלי ליווי שלו, כך שבאמצע ההופעה התבשר פרץ, כי הוא כעת אבא גאה לשלושה. משה המרוגש פרץ בבכי על הבמה ושיתף את הקהל בשמחה המשפחתית שלו.

   משה פרץ (יח"צ , ניצן זוהר)
   אני אבא לשלושה!

   עד כאן הכל טוב ויפה (או שלא), אבל אם חשבתם שפרץ ירד מהבמה וירוץ לבית החולים כדי לתמוך באשתו ולראות את ילדיו שזה עתה נולדו - טעות בידכם. פרץ ניגב את הדמעות, והמשיך להופיע, לתשואות הקהל המשולהב. והתאומים שזה עתה נולדו? הם יאלצו לחכות שמשה יסיים לאסוף את הצ'ק, ורק אז יזכו לראות את האבא המפורסם שלהם. בכל זאת, מישהו צריך לממן את המטרנה שלהם, לא?

   גם אבא של וואלה! סלבס היה בעבודה כשהיא נולדה. הוא לא חזר עד היום.

   מה אתם אומרים על התגובה של משה פרץ לבשורה המרגשת? דברו בפייסבוק

   משה פרץ (יח"צ , ניצן זוהר)
   אולי אני אקרא להם 'טכני' ו'יון'?