הרשימה: פרשת ההתמכרות שהרעידה את הביצה

ההיריון המרגש של הזמר המתוק, חגיגות הבר מצווה של הבן של הזוג הדביק, הפרידה של כוכבי הריאליטי, הניתוח המסוכן של השורדת במיל', וכמובן, פרשת ההתמכרות של כוכב הריאליטי - כל האירועים שעשו לכם את השבוע האחרון. וואלה! סלבס רושמת בהקפה

מערכת וואלה! NEWS

מדי שבוע, אדם סרור מציג בפניכם את חמשת האירועים הכי מעניינים, מדוברים, שווים, וכמובן הכי שערורייתיים - בשמה של וואלה! סלבס, כמובן. מוכנים לסיכום צהוב ונוצץ?


את הרשימה פותחת בשורה משמחת, כי הזמר קובי אפללו והארוסה שלו מצפים לביקור החסידה. אז נכון, החתונה נקבעה רק לעוד מספר חודשים, אבל היי, מי אמר שכלה לא יכולה להיות סקסית גם עם שמלה הריונית?

עוד בוואלה! NEWS

יש לכם 10 דקות ואתם רעבים? יש לנו בדיוק את מה שאתם צריכים

אבי ביטון
לכתבה המלאה
שיהיה במזל! קובי (צילום: אביב חופי)

במקום הרביעי נמצאת עוד חגיגה, הפעם של עדן הראל ועודד מנשה שחגגו לבן הבכור של עדן בר מצווה בקרב בני משפחה וחברים. הילד אף זכה לשיר בהפתעה מגיא זוארץ.

שישו ושמחו. משפחת הראל-מנשה. (צילום: יח"צ, פסטיבל הקולנוע ירושלים)

אל המקום השלישי מגיעה בשורה מרה שמהולה בשמחה, אז תגידו החלמה מהירה לשורדת אירית רחמים שעברה ניתוח להסרת גידול בבלוטת התריס, אבל אל דאגה היא התאוששה וכבר עומדת על הרגליים.

גיבורה! אירית (צילום: ניר פקין)

במקום השני נוחתת עוד בשורה קשה כי ספיר אהרון ודור ששון מהמירוץ למיליון החליטו להפריד כוחות ולהיפרד כידידים אחרי שנה של זוגיות, דירה משותפת ותכנית ריאליטי.

ביוש. (צילום: צילום מסך, רשת)

והנה, במקום הראשון נמצא עוד כוכב ריאליטי, ששמו שמור במערכת מטעמי צנעת הפרט, אבל כן אפשר לחשוף כי אותו כוכב שסובל מבעיית כבד קשה, נכנס ויצא מבית החולים מספר פעמים בתקופה האחרונה, וזאת לאחר שהמחלה הדרדרה בעקבות התמכרות לחומרים אסורים ואלכוהול.

צילום: אילוסטרציה (צילום: ShutterStock)
לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

התרעות פיקוד העורף

    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully