פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   אירית רחמים עברה ניתוח להסרת גידול

   השורדת במיל' מוכיחה שוב ושוב שהיא אחת הנשים החזקות בתעשיית הבידור, לאחר שבשקט בשקט עברה ניתוח להסרת גידול בגרון. אל דאגה, מצבה טוב ואתמול היא כבר הגיעה עם החבר לאירוע חברתי עם החבר שתמך בה לאורך כל הדרך. וואלה! סלבס החלמה מהירה

   אירית רחמים עברה ניתוח להסרת גידול
   עריכה: מאיה בן ניסן

   אם אתם חברים של מפיקת העל, אירית רחמים, כדאי שתסמסו לה 'החלמה מהירה', זאת לאחר שעברה ניתוח להסרת גידול בבלוטת התריס. עם זאת, הסירו דאגה מליבכם, מאחר והגברת רחמים קמה שוב על הרגליים והיא כבר חזרה לעבודה.

   אירית רחמים (אביב חופי)
   רק בריאות!

   אם גם אתם תהיתם לאן נעלמה הגברת רחמים מאז החתונה שהפיקה לשחקן הכדורגל, ברק יצחקי, אז מקורבים לאירית ידעו לספר, כי בימים האחרונים היא עברה ניתוח בבלוטת התריס, זאת לאחר שהתגלה אצלה גידול.

   אירית רחמים (ניר פקין , יח"צ)
   החבר תמך לאורך כל הדרך

   גורמים יודעי דבר ידעו לספר כי לאחרונה, רחמים הגיעה למרפאה של ד"ר חפץ (אותו רופא שניתח את עדי הימלבלוי, שסבלה מאותו גידול), שם, לאחר מספר שעות של ניתוח - הוסר הגידול ואירית נשלחה להתאוששות.

   אירית רחמים (יח"צ , שלומי צ'יקונה)
   חזרה לעבודה!

   אממה, אין לכם מה לדאוג, מאחר ורחמים כבר קמה על רגליה וממשיכה לעבוד כרגיל, אתמול (ג'), היא כבר הגיעה לאירוע יחצני ביחד עם בן זוגה, שאף תמך בה לאורך כל התהליך, ומלבד צלקת קטנה שהסגירה את המקרה - נראתה רחמים מחויכת ומאושרת.

   אירית רחמים סירבה להגיד לידיעה.

   וואלה! סלבס מאחלת לגברת רחמים החלמה מהירה ורק בריאות

   רוצים לאחל לאירית החלמה מהירה? כנסו לפייסבוק