"צריך לזרוק את הממשלה למדורה"

מוכנים לחג הכי לוהט בלוח השנה העברי? כי המפורסמות המקומיות מוכנות כבר ללג בעומר. אז מה ירדן הראל זוכרת מהעבר? את מי בר רפאלי, רותם סלע ולירון ויצמן רוצות לראות בלהבות, מה מיה דגן חושבת על נינט ומי רוצה לראות את הממשלה עולה בלהבות? וואלה! סלבס אש מדורה

26/05/2016
עיבוד תמונה

מי לא אוהב את ל"ג בעומר? כל החברים מתקבצים, גונבים עגלות מהסופר, אוספים קרשים, עושים מדורות, צולים תפוחי אדמה ומקנחים עם מרשמלו שרוף. לרגל החג הכי רותח בלוח השנה העברי וואלה! סלבס הייתה חייבת לשאול כמה מפורסמות לוהטות בישראל את השאלות הבוערות באמת (כמה משחקי מילים חמים..)

כמובן השאלה הראשונה הייתה מה הזיכרון שלהן מלג בעומר בתור ילדות? אז למגישה ירדן הראל החוויות היו פחות נעימות וכללו בעיקר פציעה של חברה טובה ופעם אחת היא וחבר שלה נפרדו ממש בלג בעומר (נאחס מאצ'?), מרינה קבישר דווקא חושבת על ההווה ועל כך שתבלה עם עשרות ילדים צעקניים והמגישה לירון ויצמן חושבת על הכביסה. איך לארוצים עוד חדשות חמות?
צפו: רן דנקר מתנשק בלהט עם גבר
רמי קלינשטיין לוהק לפסטיגל
אחוות נשים: מיה דגן מעלה במחווה לענת הראל

עוד בוואלה!

מבינים בהמבורגרים? ענו על החידון ואולי תזכו בפרסים שווים במיוחד

בשיתוף בורגרים
מדובר על התפוח האדמה הכי לוהט! בר רפאלי(צילום: עידו שחם)

אז מי התפוח האדמה הכי לוהט בביצה? טוב, אז קבישר ענתה שבר רפאלי היא הדבר הכי לוהט במדורה השבטית יחד עם הבת הקטנה שבטח תהיה מוצלחת כמו אמה, מנגד רפאלי עצמה ענתה שהתפוח האדמה הלוהט הוא דווקא אחיה הקטן והסופר חתיך און רפאלי הוא הדבר הגדול הבא (מהמרים שהיא יודעת על מה היא מדברת), רונה לי שמעון דווקא בוחרת בשלומית מלכה, מיה דגן בוחרת את הקולגה מימי "השיר שלנו" נינט טייב שלטענתה מדובר בתפוד קטן ולוהט, רותם סלע בוחרת בפרטנר הלוהט שלה מ"להיות איתה" אביב אלוש, לירון ויצמן בחרה בחברתה קורין גדעון ויוליה פלוטקין? בליברמן. למה? לא תאמינו

אז נינט היא תפוד? מיה דגן(צילום: ניר פקין)

אז את מי המפורסמות היו רוצות לראות בתוך המדורה? רונה לי האמיצה הייתה רוצה לראות את הממשלה שלנו קצת מקבלת השחמה בלהבות לאור השבועות האחרונים, לירון ויצמן מגלה עמדה פוליטית אמיצה גם היא ומספרת שהיא רוצה לראות איזה פוליטיקאי אחד מקבל את שלו (אבל בלי שמות,כן?) וטהוניה רובל? הייתה רוצה לראות את עדי שילון במדורה, עוד לא עברנו את זה?
רגע, אז איך השיר המוכר של לג בעומר הולך? "אש אש מדורה...." ההמשך במרחק קליק אחד.

וואלה! סלבס רוצה להיות תפוח אדמה לוהט בתוך פיה של מיה דגן. אפשרי?

איזה נאחס זה לג בעומר! ירדן הראל(צילום: מערכת וואלה! NEWS, אלירן אביטל)
הכי לוהטת במדורה! רותם סלע(צילום: רפי דלויה)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully