פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   גאווה ודעה קדומה: הפרויקט הסודי של אסי עזר

   בין ההנחיה, כתיבה וההכנות לחתונה, אסי עזר מוצא גם זמן לעבוד על סדרת דוקו חדשה ומסקרנת שתסוב סביב נושא שמעסיק אותו מאוד בימים אלה: נישואים גאים, כמובן. וואלה! סלבס איי דו

   גאווה ודעה קדומה: הפרויקט הסודי של אסי עזר
   צילום: דייב שחר עריכה: רן צימט מראיינת: נועה רוזין

   אסי עזר הוא כנראה אחד הטאלנטים העסוקים בתעשיית הבידור המקומית, ובלו"ז הצפוף שלו קשה למצוא מקום להכניס סיכה, שלא לומר סרט דוקומנטרי באופן מלא. אבל כשמדובר בנושא שכל כך חשוב לו וקרוב לליבו, עזר לא היה יכול לסרב, ובימים אלה הוא עובד במרץ על הפרויקט החדש והמסקרן.

   לעוד סיפורי סלבס:
   מחיר התהילה ההוליוודית: גל גדות וקסטרו נפרדים
   שי מיקה עושה ביזנס. עם האקס

   אסי עזר (ניר פקין)
   נישואים גאים, יהדות ומה שביניהם. אסי ואלברט (צילום: ניר פקין)

   הטאלנט עובד בימים אלה על דוקו חדש עבור הזכיינית 'קשת', שיעסוק בשלל נושאים עמם הוא נאלץ להתמודד מאז הציע נישואים לבן זוגו, האדריכל הספרדי אלברט אסקולה. על הפרק: נישואים גאים במדינת ישראל, נטייה מינית מול זהות יהודית וכמובן (איך אפשר בלי) ההכנות לחתונה המדוברת של אלברט ואסי, שתיערך בתחילת חודש יוני בספרד.

   אסי עזר (ניר פקין)
   מאחורי הקלעים של החתונה המדוברת של השנה. אסי ואלברט

   הסרט ישלב גם קטעים מהחתונה הנוצצת, וישתתפו בו בני המשפחה של אסי, אליהם כבר נחשפתם בדוקו 'אמא, אבא, יש לי משהו לספר לכם'. גם בני משפחת אסקולה של החתן המיועד מצטרפים לחגיגה ומתייצבים אל מול עדשת המצלמה. האם תזכו לחזות בחינה התימנית הגאה הראשונה על מסך הטלוויזיה שלכם? סיכוי סביר שכן.

   וואלה! סלבס עובדת על סרט דוקומנטרי שעוסק בטעימות לחתונה בשלל אולמות אירועים. עכשיו רק חסר לה חתן.

   מה אתם אומרים על הפרויקט החדש של אסי? דברו בפייסבוק