פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   נינט טייב עולה על בגד ים ולוקחת את אמיליה לנמל

   האמא הכי לוהטת באזור חיוג 03, החליטה לנצל את יום השמש ולקחת את הבת הקטנה פלאס הדודה סופיה פלאס החברה הטובה ליום כיף בחוף הים ובנמל, כאילו אין פפראצי בעולם. וואלה! סלבס מזיעה

   נינט טייב עולה על בגד ים ולוקחת את אמיליה לנמל
   נינט טייב (ניר פקין)
   בואי חיים של אמא

   זהו, זה סוף סוף קרה: וואלה! סלבס יכולה למות בשקט, אחרי שהמלכה האם, נינט טייב, החליטה להוציא את הבת הקטנה, אמיליה שרה מזרחי טייב סלבס, לאוויר העולם ולהראות לה עד כמה אמא מפורסמת.

   נינט טייב (ניר פקין)
   תביאי בוסה!

   האירוע המכונן קרה בשבוע שעבר, בזמן שעמחה ישראל יצא לחגוג ברחובות את חג החירות, כך גם הטייב החליטה להוציא לחופשי את הבת המושלמת והמתוקה שלה. וואלה! סלבס הלכה לנגב את הזיעה ותכף תשוב.

   נינט טייב (ניר פקין)
   יאללה, נצא לטיול?

   בשבוע שעבר, לקחה המאמא הלוהטת את הבת הקטנה פלאס הדודה סופיה פלאס החברה הטובה מאיה בצלאל לסיבוב בחוף הים של תל אביב. טייב, שבדרך כלל לא משתפת את העולם בפיגורה הלוהטת שלה, החליטה הפעם לעלות על בגד ים כשעליו טוניקה כחולה שקופה.

   נינט טייב (ניר פקין)
   מה מצחיק כפרה?

   מיד לאחר שאמיליה הקטנה שיחקה בחול, המשיכה רביעיית הבנות למסעדת 'בני הדייג' שבנמל תל אביב הסמוך, שם ישבו השלושה בזמן שהבייבי השתעשעה לה בין הכיסאות והאנשים. לאחר שסיימו לבלוס, המשיכה הרביעייה לסיבוב בנמל, תוך שהן מצחקקות להן בקולי קולות וזורקות הערות משעשעות אל עבר צלם הפפראצי.

   וואלה! סלבס חולמת שנינט תרים אותה על הידיים ותנגב לה את הריר.

   מה דעתכם על הלוק של נינט? רכלו לנו בפייסבוק

   נינט טייב (ניר פקין)
   מאמי, חייכי למצלמה
   נינט טייב (ניר פקין)
   ייא תראי, הנה צלם פפראצי