פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   תניה גרבר: "שי מיקה לא הייתה זוכה בלי שי חי"

   שבועיים אחרי הגמר הגדול, תניה גרבר, האישה שלצד שי חי, מרשה לעצמה לדבר על הכל: הצעת הנישואים, צבא האמת, הזוגיות, החתונה העתידית וכמובן, הזכייה של שי מיקה. וואלה! סלבס פותחת

   תניה גרבר: "שי מיקה לא הייתה זוכה בלי שי חי"

   אז נכון, בבית האח הגדול תניה גרבר הצטיירה כדמות היותר שקטה, כמי שעומדת איתנה לצד בן הזוג הכוחני שלה, אך נראה שמחוץ לכותלי הבית המפורסם - לגברת גרבר יש הרבה לומר. ולאו דווקא דברים טובים.

   אחרי אין ספור ספקולציות ושמועות לגבי המעורבות של שי חי בזכייתה של שי מיקה, הארוסה הטרייה עושה סדר בבלגן ועל סט הצילומים לקמפיין בגדי הים, blankkini, היא טוענת שלולא הבקשה של שי חי - היא לא הייתה זוכה, "לפי כל מיני שמועות ברק הוביל ואז בזכות ההודעה שי הוציא, שי מיקה עקפה אותו. אנחנו יודעים בוודאות שצבא של 20 אלף איש סימס לשי מיקה אחרי ששי ביקש".

   רוצים עוד רכילות?
   המפורסמות למען קרין גורן: "שמן זה יפה"
   ביחד או לא? ליאונרדו דיקפריו וריהאנה מתקרבים

   תניה גרבר (אבי כהן)
   "שי מיקה זכתה בזכות שי חי" (צילום: עידו איז'ק)

   עוד היא מספרת שאחרי הזכייה, יפרח צלצלה אליהם והודתה להם ואף אמרה שהיא הייתה רוצה להאמין שהיא הייתה זוכה גם בלי התמיכה שלהם. אז זהו, שלא.

   מה לגבי האויבים האוהבים, עומרי בן נתן וקסניה טרנטול - האם יש סיכוי לסולחה? "אני מאמינה שאתה עושה סולחה עם אנשים שאכפת לך מהם עם אנשים שאתה אוהב, יש אנשים ש'היי ביי' לא מתאים - כל אחד יוצא לדרכו".

   תניה גרבר (עידו איז'ק , עידו איזק וערן לוי)
   יאללה בלגן!

   אגב, אם אתם מפנטזים על הזמנה לחתונה, כדאי שתפסיקו, כי שי ותניה רוצים חתונה מצומצמת וצנועה, בה היא תצעד אל עבר החופה יחפה, כשהיא לבושה בשמלה פשוטה, ולא, חלילה וחס, קצפת.

   וואלה! סלבס עדיין מתעוררת רטובה אחרי חלום ששי חי שובר לה את האומן 17

   מה דעתכם על הדברים של תניה? רכלו לנו בפייסבוק

   תניה גרבר (עידו איז'ק , עידו איזק וערן לוי)
   חם לך מאמי?