פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הניצחון, שי חי ותאיר ראדה - שי מיקה מדברת על הכל

   רגע אחרי שזכתה בגמר הגדול וקטפה דירה, הזוכה הגדולה של העונה השביעית התייצבה לראיון מנצחים על הזכייה הגדולה, על שי חי וכמובן, על החברה הטובה שנרצחה - תאיר ראדה. וואלה! סלבס פותחת

   הניצחון, שי חי ותאיר ראדה - שי מיקה מדברת על הכל

   אחרי שצעקות השמחה נחלשו, הקונפטי הפך לאשפה מטרידה והמעריצים כבר הלכו לישון - נשארה שי מיקה יפרח על מדרגות הבית המפורסם, זה שהפך אותה לאחת הדמויות הכי מוכרות במדינה וניסתה לעכל את מה שהיה. "אני עד עכשיו לא מאמינה, אני בתוך חלום. תצבוט אותי כשאני אתעורר!" ביקשה מהכתב ההמום של וואלה! סלבס

   לעוד סיפורי סלבס:
   שי מיקה זוכה, שי חי מבריז - כל הדיווחים מגמר 'האח הגדול'
   איציק כרסנטי לקה בליבו והובהל לבית החולים

   שי מיקה (לירון מולדובן )
   קונפטי! רגע הניצחון של שי מיקה

   אי אפשר להתעלם מהעובדה שלאורך הימים האחרונים, ידעו כולם כי יפרח לוקחת את הגמר בהליכה, וזו בעקבות העובדה ששי חי החליט להעניק לה את תמיכתו וביקש מכל המעריצים שלו לסמס לדיירת הבלונדינית. "אני שמחה שהיה לו חלק בזה, אבל אני באמת מאמינה שמה שצריך לקרות קורה, ואם זה היה צריך להיות שלי מההתחלה והכל התגלגל ככה - כנראה שזה מה שמיועד לי".

   שי מיקה יפרח (יואב דודקביץ')
   נכנסה בשמלת כלה, יוצאת עם דירה. שי מיקה

   מי שעקב באדיקות אחר העונה השביעית, זוכר בוודאי ששי מיקה דיברה לא מעט על החברה הטובה - תאיר ראדה ז"ל, שטראומת הרצח שלה מלווה לא רק את החברות והמשפחה אלא מדינה שלמה. ברגעים השמחים האלו, יפרח טוענת שהיא אף פעם לא שוכחת את החברה הטובה, "תאיר חברה מאוד יקרה לליבי, היא חלק בלתי נפרד מהחיים שלי, וככה אני אשאיר את זה".

   שי מיקה (לירון מולדובן )
   מזל טוב!

   ומה עם הדירה? אל תדאגו, שי מיקה כבר יודעת מה היא הולכת לעשות איתה: " אני אתן אותה לאמא שלי, שתעשה מה שהיא רוצה עם זה. אני בת 23, אני אעבוד כל יום קשה אם צריך, אבל זה - למשפחה שלי".

   וואלה! סלבס לא מאמינה שנגמר 'האח הגדול'. איך היא תירדם בלי לשמוע את הנחירות של דודו בערוץ 26?

   מה אתם חושבים על הניצחון של שי מיקה? הגיע לה לנצח? דברו בפייסבוק