פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   מסע רוחני: מה עשה ואן דאם במרכז הקבלה בצפת?

   גם זקני צפת לא זוכרים ביקור כל כך נוצץ בעירם הקדושה. כוכב סרטי הפעולה ז'אן קלוד ואן דאם הפציע השבוע בעיר העתיקה ובמשך שעות ארוכות ספג דברי תורה במרכז הקבלה הבינלאומי שבעיר. אז מה גרם לו להגיע לארץ הקודש? וואלה! סלבס מתחזקת

   ואן דאם (מערכת וואלה! NEWS , מרכז הקבלה של צפת)
   לומד על פרשת השבוע. ואן דאם והרב איל ריס

   אם ביקרתם בירושלים בימים האחרונים, אולי יצא לכם להיתקל בפנים מוכרות מהעבר, מהתקופה שהייתם טינאייג'רים וצפיתם בסרטי אקשן לא מתוחכמים. ככה זה שכוכב סרטי הפעולה ז'אן קלוד ואן דאם קופץ לביקור בארץ הקודש, וזו לא סתם חופשה מפנקת: יש לביקור הזה מטרה ברורה. מאוד.

   לעוד סיפורי סלבס:
   ביתם של אילנית לוי ואלירז שדה ברחובות נפרץ
   אגם רודברג: "מאז האירוסים אני סובלת מחרדה"

   ואן דאם (מערכת וואלה! NEWS , מרכז הקבלה של צפת)
   ספר לי עוד על תיבת נח

   אז מה עושה כאן כוכב סרטי הפעולה? אם אתם חייבים לדעת, אז הרב איל ריס, מנכ"ל מרכז הקבלה של צפת, ידע לספר לוואלה! סלבס כי סוד ביקורו של הגיבור הבלתי מנוצח טמון במאורעות הטרור האחרונים. "ואן דאם הוא ממוצא בלגי, והוא סיפר לי שאחרי מתקפת הטרור הרצחנית שהיכתה בשבוע שעבר את בריסל (העיר בה נולד והתבגר), התעורר בו הניצוץ לעשות פעולות רוחניות להצלת העולם"" סיפר הרב, "הוא סיפר לי שהוא הבין שהפתרונות לבעיות הפוליטיות, כלכליות, חברתיות וסביבתיות בעולם נמצאים במקורות הרוחניים העתיקים ובתנ"ך".

   ואן דאם (מערכת וואלה! NEWS , מרכז הקבלה של צפת)
   הוא באמת היה צדיק תמים בדורותיו?

   במשך שעות ארוכות בילה ואן דאם בסמטאותיה של עיר הקבלה, ביקר בבית הכנסת העתיק אבוהב ולמד בשקיקה את דברי התורה וספר הזוהר, תוך שהוא מביע התלהבות ומבטיח לבקר במקום בעתיד.

   וואלה! סלבס נדהמה לגלות שהשם שלה לא מופיע כחלק מ-72 השמות בתורת הקבלה. בושות

   מה אתם חושבים על הביקור הרוחני של ואן דאם? דברו בפייסבוק

   ואן דאם (מערכת וואלה! NEWS , מרכז הקבלה של צפת)
   סלפי למזכרת