פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   מדונה הטרידה מינית מעריצה על הבמה?

   הזמרת, שנמצאת בתקופה לא כל כך זוהרת בחייה, העלתה לבמה מעריצה, אלא שכחלק מרוח השטות שלה - היא פשוט טפחה לה על החזה ונתנה לעולם כולו לחזות בפטמה שלה. התגובות הזועמות לא איחרו לבוא, חוץ משל המעריצה עצמה שדווקא הרגישה בנוח עם העניין. וואלה! סלבס בוב סייד

   מדונה הטרידה מינית מעריצה על הבמה?

   נראה שהתקופה האחרונה לא עושה טוב למדונה. אם לא די בעובדה שבנה החליט שהוא לא מעוניין בשום קשר איתה ואחרי לא מעט התמוטטויות על הבמה, נראה שמדונה שוב מסתבכת. הפעם, מדובר במשהו פלילי.

   בהופעה שלה באוסטרליה, העלתה המלכה האם את אחת המעריצות לבמה על מנת לשיר איתה. ברגע מסוים, קלטה מדונה כי הצעירה בת ה-17 מסתבכת עם המחוך שלה והחליטה "לעזור" לה. מה עשתה אסתר? פשוט משכה את המחוך למטה וחשפה לעולם כולו את הפטמה של הנערה התמימה.

   רוצים עוד רכילות?
   פרסום ראשון: אסף גרניט ומגי אזרזר ביחד
   פרסום ראשון: לא תאמינו מי החבר החדש של טהוניה רובל

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   הטרידה או לא? מדונה

   רגע אחרי, הבינה אסתריקה כי עשתה טעות ומיהרה להתנצל תוך שהיא אומרת לנערה ההמומה, "מצטערת שהטרדתי אותך מינית", ונותנת לה את הרשות לעשות את אותו הדבר עבורה כשהיא מצביעה על איבר מינה.

   מדונה (תמונות גולשים , Daily Mail Online)
   אופסי!

   התגובות הזועמות כמובן לא איחרו לבוא, ולא מעט אנשים טענו כי מדונה הטרידה מינית את הבחורה. לעומתם, הנערה עצמה דווקא לא הבינה על מה המהומה, "ברצינות, למה שאני אתבע את מדונה על הרגע הטוב בחיי?" אמרה הבחורה, "זה היה הלילה הטוב בחיי. רק אני אחליט אם הושפלתי או לא. למה אנשים מניחים שהושפלתי על ידי החזה או הפטמה שלי?"
   גם אמה של הנערה יצאה להגנת הזמרת כשכתבה בדף הפייסבוק שלה, "כל כך גאה! מדונה הפליקה לבת שלי".

   מהמשטרה נמסר שהם יחקרו את התקרית רק במידה ותוגש תלונה נגד הזמרת.

   וואלה! סלבס חולמת שמדונה תטריד אותה מינית ותשפיל אותה מול קהל של מאות אלפים.

   מה דעתכם על המקרה? רכלו לנו בפייסבוק