פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   "אסי עזר, אתה הזבל הכי גדול. תתאבד"

   המנחה הגאה העלה פוסט שקורא לעוקבים שלו לתרום למען בעלי החיים, אלא שהדברים שלו כנראה עוררו את חמתו של חיליק כהן שהחליט לפתוח על המגיש ג'ורה. "אתה האיש הכי רע, הכי נרקסיסט". וואלה! סלבס משייפת ציפורניים

   אסי עזר (יח"צ , עודד קרני)
   מי מתעסק? אסי (צילום: עודד קרני)

   אסי עזר כבר רגיל לטוקבקיסטים רעים שמנבלים את פיהם וכותבים תגובות נבזיות, קללות ושאר ברכות, אבל את זה התגובה של חיליק כהן, אפילו הוא לא צפה. בכל זאת, הוא רק ניסה לעשות משהו טוב.

   לפני מספר ימים העלה עזר פוסט ובו כתב, "אנשים טובים, עזרה דרושה! אם יש לכם כמה דקות, אשמח אם תציצו בעמוד הבא, ועוד יותר אשמח אם תתנו תרומה קטנה, שתסייע לאלפי בעלי חיים, שיודו לכם בכשכוש זנב! אני כמובן תרמתי, בשם עמוס הכלב המתוק שלי".

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)

   בין שלל התגובות החיוביות, נתקל עזר גם באחת לא כל כך אוהדת (בלשון המעטה!), של חיליק כהן, שזכור לכם כמתמודד עם הפה הגדול מ'אקס פקטור'. "אתה תימני, אתה תרמת מב בונזו נקניקייה חחחח אתה אתה האיש הכי רע הכי נרקסיסט אתה", כתב חיליק, "הכי אנוי הכי חיי עולם אחד אסי אתה הזבל הכי גדול שאני מכיר על היקום זה שיש לך כלב זה רק ביגלל שאתה אוהב שלו עונים לך ועומדים דום למרותך במילה אחד תיתעבד" (השגיאות במקור).

   וואלה! סלבס מוכנה להיות הכלבה של חיליק ולעמוד דום בכל הפעם שהוא מצייץ.

   מה דעתכם על הדברים של חיליק? רכלו לנו בפייסבוק

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   תתעבד. חיליק (צילום גולשים)
   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   התגובה