פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   שונאים סיפור אהבה: המפורסמים מדברים על היחסים עם התקשורת

   לככב במדורי הרכילות יכול להשיג חוזים שמנים וקמפיינים נוצצים - אבל לעולם הזוהר יש גם צדדים שליליים. המפורסמים חושפים מה האייטם הכי מעליב שכתבו עליהם, עם איזה כתב רכילות הם מסוכסכים ועונים אחת ולתמיד: מזמינים או לא מזמינים פפראצי לים? וואלה! סלבס גוסיפ גירל

   שונאים סיפור אהבה: המפורסמים מדברים על היחסים עם התקשורת

   מי כמו וואלה! סלבס יודעת עד כמה סבוכה מערכת היחסים בין התקשורת למפורסמים: מצד אחד אהבה, סגידה ורצון לפרגן ליפים והמוכשרים בביצה - מצד שני מה עושים כשלפעמים צצים אייטמים לא כל כך מחמיאים לאותם מושאי סיקור נערצים? מזל שהמפורסמים התייצבו במסיבה של וואלה! סלבס וענו על כל השאלות הקשות שכולכם הייתם רוצים לשאול.

   לעוד סיפורי סלבס:
   שיר אלמליח לוהטת בבגד ים וחושפת ישבן
   קים קרדשיאן עונה למבקרים בתמונת עירום נוספת

   עומר דרור (מערכת וואלה! NEWS , אביב חופי, ניר פקין, רפי דלויה)
   נעלב כשלא זיהו אותו. עומר דרור

   קחו למשל את ירדן הראל, אחת שיודעת מה זה להיות משני צידי המתרס: מצד אחד - מגישת 'חדשות הבידור' המסקרת את המפורסמים, מצד שני סלבריטאית בפני עצמה. היא מצידה לא קוראת טוקבקים ולא מזמינה צלמי פפראצי כשהיא בחוף הים, אבל מי לטענתה דווקא כן עושות את זה?

   ירדן הראל (מערכת וואלה! NEWS , אביב חופי, ניר פקין, רפי דלויה)
   לא מזמינה פפראצי לים? ירדן הראל

   לטענתה, מי שדווקא כן מזמינות פפראצי שיתפוס אותם "כאילו במקרה" הן כוכבות הריאליטי. אחת שיודעת ריאליטי מהו, דנה זרמון, מכחישה בתוקף כל קשר לפרשה.

   אז מה האייטם שהכי העליב את המפורסמים? על פנינה רוזנבלום כתבו שהיא "המציאה" אבא, למיקי בוגנים המציאו ניתוח לקיצור קיבה אחרי שהזיע קשה על דיאטה והדוגמן עומר דרור הכי נעלב מתגובה אחת: "מי זה?".

   גלית גוטמן (מערכת וואלה! NEWS , אביב חופי, ניר פקין, רפי דלויה)
   יפה ומפוחדת. גלית גוטמן

   אז הסלבס מסכימים שיש יחסי 'תן וקח בינם לבין מדורי הרכילות, גם כשזה לא תמיד נוח. העיקר שהם אוהבים את וואלה! סלבס מספיק בשביל להתלבש, להתאפר ולהגיע להקרנה שארגנה, או כמו שגלית גוטמן ניסחה את זה: "רק מהפחד".

   וואלה! סלבס הכי אוהבת את המפורסמים שלה. ופלטת מטוגנים.

   מה אתם חושבים על הדברים שאמרו המפורסמים? דברו בפייסבוק