אבשלום קור נגד יונית לוי: "אנני אינו שם עברי"

הלשונאי המפורסם, אבשלום קור, החליט להקדיש את הטור השבועי שלו בעיתון 'במחנה' לכוכבת החדשה בביצה, אנני רוזנבלום, או יותר נכון למתוח ביקורת על ההורים שלה ועל הבחירה בשם, שלטענתו שייך לגויים. וואלה! סלבס פותחת חזית

שי ארזואן
24/02/2016
צילום: יותם רונן, עריכה: ניר חן

מי לא זוכר את אבשלום קור? הבחור המעונב מהערוץ הראשון שהיה מלמד אותנו מדי ערב איך לדבר בעברית תקינה. אז זהו, שקור אמנם נעלם קצת מהמסך, אבל הוא עדיין מקפיד להטיף מוסר בכל הנוגע לשפה של היהודים.

בטור השבועי שלו, שמתפרסם בעיתון הצבאי 'במחנה', החליט הלשונאי המפורסם להקדיש את הטור לכוכבת החדשה בביצה, אנני רוזנבלום, הלא היא בתם של יונית לוי ועידו רוזנבלום.

עוד בוואלה!

תסמכו עליו: חומוס סלק משוגע (ומטמטם) של עומר מילר

וואלה! אוכל בשיתוף יכין
ראש בראש(צילום: עיבוד תמונה, יותם רונן ואביב חופי)

"העיתונות העברית התלהבה" שני כוכבי טלוויזיה חובקים בת", פתח קור את טורו השבועי, "והחליטו לקוראה אנני. ואולי אנני. זה הופיע בעיתון לא מנוקד". בהמשך הוסיף, "העיתון, שבישר לקוראיו על השם שנבחר לתינוקת הסביר: "אנני היתה סבתה של הכוכבת, והפעוטה קרויה על שם הסבתא". לא קניתי את הסיפור הזה. אנני איננו שם עברי. הוא לא שייך לארץ ישראל, הוא גם לא באמת מורשת הגולה".

אז שם עברי או לא? יונית ועידו עם אנני(צילום: ניר פקין)

בהמשך לטענתו כי לא מדובר בשם עברי, הוסיף קור, "העיתון ציין: 'זוג הכוכבים כותב את השם 'אנני' בשתי נו"נים'. ברור, שתי נו"נים כתבו הגויים במקופ האות העברית נ' שיש בה דגש בשם חנה. הדגש מכפיל את האות נ' בעברית, ולכן הגויים כותבים פעמיים את האות N".

וואלה! סלבס רצתה לקרוא לבת שלה האני, אבל נשארה עם חני.

מה דעתכם על הטענות של אבשלום? רכלו לנו בפייסבוק

הטור(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully