פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   ילדים זה שמחה? הדרמה המביכה של שרליז ת'רון ובנה

   אם חשבתם שחייהם של הכוכבים ההוליוודים נוצצים - חכו שתראו את התמונות הבאות, בהן נקלעה שרליז ת'רון לוויכוח קולני ועיקש עם לא אחר מאשר בנה המאומץ. וואלה! סלבס אמא יש רק אחת

   שרליז ת'רון (צילום מסך)
   תעזבי אותי!!!

   כמה פעמים קרה לכם שהלכתם בקניון או ברחוב וראיתם ילד משתטח על הרצפה בבכי גדול, בזמן שההורים שלו מנסים להרים אותו מהרצפה ולהבטיח לו כל מה שהוא רוצה, רק שיפסיק להביך אותם אל מול העולם כולו?

   רוצים עוד רכילות?
   דרמה באוויר: מה קרה על הטיסה של כוכבי הילדים?
   הופעה נדירה: יגאל בשן בארוחת צהריים

   שרליז ת'רון (צילום מסך)
   תכנס כבר לאוטו אמרתי לך

   אז בדרך כלל, עם כמה שזה מביך, ההורים מתגברים ועוברים הלאה כי ממילא אף אחד לא מכיר אותם. אבל מה קורה כשלאמא קוראים שרליז ת'רון והיא במקרה אחת הנשים היותר מפורסמות בעולם? מילא זה, אבל מה קורה כשצלמי הפפראצי קולטים את כל הסצנה המביכה? לא נעים.

   שרליז ת'רון (צילום מסך)
   לא חבל על הבגדים?

   בסוף השבוע, הגיעה הכוכבת ההוליוודית לאסוף את בנה ג'קסון, בן ה-4, מחוג ריקוד. הכל היה טוב ויפה, עד שהמשפחה העליזה הגיעה לרכב, אז החל ג'קסון הקטן לפרוץ בבכי ולא הסכים להיכנס לרכב.

   שרליז ת'רון (צילום מסך)
   תעזבי אמרתי לך!

   ת'רון, אובדת העצות, ניסתה בטוב לשכנע את בנה להירגע, אך כשזה סרב ונשכב על הכביש - החליטה האם המתוקה להיות יותר נוקשה וניסתה להרים אותו בכח מהכביש. ג'קסון הנסער לא אהב את האלימות של אמו והחליט לברוח. אבל ממש כמו בסרטים - סוף טוב הכל טוב, והילד הקטן שב לבסוף לזרועות אמו והמשפחה הנסערת נסעה הביתה.

   וואלה! סלבס נמרחת כל הזמן על הכביש, אבל רק בשעות של המשמרת שלה.

   מה דעתכם על הדרמה? רכלו לנו בפייסבוק

   שרליז ת'רון (צילום מסך)
   RUN ג'קסון RUN
   שרליז ת'רון (צילום מסך)
   קקוווםםם! נגמר הקרקס