פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   תכירו: בת הזוג של השורד רון אלוף נחשפת

   בשקט בשקט מחוץ לראדר השורד הלוהט והרווק הנחשק בביצה המקומית רון אלוף מתחזק מערכת יחסים עם רקדנית ושחקנית צעירה ובת מזל במיוחד. רוצים לדעת מי כבשה את ליבו של השורד המסוקס והבעירה את האש בלפיד האהבה שלו? כנסו. וואלה! סלבס סורבייבר

   תכירו: בת הזוג של השורד רון אלוף נחשפת

   הוא אחת התגליות הטלוויזיוניות המרעננות של החודשים האחרונים, הוא נחשב לאחד הרווקים הנחשקים בתעשייה המקומית, הוא אפילו ניהל רומן קצרצר עם מלכת היופי במיל' על האי של "הישרדות" ונדמה שכל צעד שלו מתועד ומחושב. אבל יש דבר אחד מאוד חשוב שרון אלוף מסתיר מהציבור: בת הזוג השלו.


   אלוף בן ה-23 מתחזק תדמית של רווק נחשק ונערץ (מה שנכון) אך מה שאתם לא יודעים הוא שכמו הפרטנרית שלו לתוכנית לירון רביבו שמסתירה את בן זוגה בחודשים האחרונים הרחק מעין המצלמה גם השורד הנחשק והצעיר בוחר להסתיר פרט חשוב זה. אז מי בת המזל שכבשה את ליבו של השורד והציתה את אש הלפיד שלו?


   רוצים עוד חדשות חמות?
   אחרי פרשת "גולברי": קמפיין המיליונים החדש של איילת זורר
   תוכנית המערכונים החדשה של ירון ברובינסקי, אבי נוסבאום וגיתית
   עשית מנוי? אייל גולן בבית המשפט. שוב

   רון אלוף (יריב פיין , גיא כושי יריב פיין)
   לפחות מישהו מחמם אותך בלילות. רון אלוף (גיא כושי יריב פיין )

   כבר חודשים ארוכים שאלוף מנהל מערכת יחסים עם הרקדנית והשחקנית הצעירה מור חממי בת ה-25 שברזומה שלה שנים כרקדנית מוכשרת ובימים אלו אפשר לראות אותה משחקת על בימות תיאטרון "הקאמרי" במחזמר "שיער" בין היתר.


   למרות ששמו נקשר לנשים אחרות בתקופה האחרונה, אלוף וחממי מסתירים את הזוגיות הרחק מעין המצלמות והתקשורת אך בין השניים מערכת יחסים צמודה בין השניים. בני זוג? אולי עדיין לא באופן רשמי אבל זה לא מפריע להם לבלות כבר חודשים ארוכים אחד עם השני ואף לבלות בחוגים מסוימים יחדיו ובאירועים פרטיים.

   מור ממן (צילום מסך)
   מור חממי, רקדנית ושחקנית מוכשרת ( צילום מסך)

   אז מה הסיבה להסתיר את הזוגיות המלבלבת? פגיעה בתדמית הרווק השרמנטי, ופגיעה בתדמית כפנטזיה של אלפי נערות צעירות ברחבי ישראל. אלוף כידוע פרנזטור של מספר חברות אופנה ובימים אלו בונה את עצמו כדוגמן מצליח ועסוק בישראל אחרי הצלחה בבירות אופנה אירופאיות בעבר.

   וואלה! סלבס מתה שמישהו יכבה לה את הלפיד לפני שהיא שורפת את כל העולם ואחותו


   בואו לרכל על הזוגיות החדשה של רון אלוף בפייסבוק של וואלה! סלבס

   מור ממן (צילום מסך)
   זכית רון אלוף
   רון אלוף (יריב פיין , גיא כושי יריב פיין)
   איזה לפיד ((גיא כושי יריב פיין )
   רון אלוף (יריב פיין , גיא כושי יריב פיין)
   חכם בשמש (גיא כושי יריב פיין )
   הישרדות (יח"צ)
   זומבי