פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   יורדת אל העם: בר רפאלי משיבה אש לטוקבקיסטים

   לא ברור אם אלה ההורמונים של תחילת הריון, טפשת הריון או סתם קריזה רגעית - אבל בר רפאלי חרגה ממנהגה והחליטה להשיב אש לטוקבקיסטים זועמים. אז מה הכעיס את הברבור? וואלה! סלבס לוחמת סייבר

   יורדת אל העם: בר רפאלי משיבה אש לטוקבקיסטים

   רוב העוקבים והמגיבים של בר רפאלי באינסטגרם היו נותנים אצבע כדי לקבל ממנה תגובה או לייק בחזרה, אבל עד שהטופמודל כבר עונה לעוקבים שלה - היא יורה עליהם אש. תראו.

   אז לא בטוח אם אלה ההורמונים של תחילת ההריון או שהפעם התגובות הצליחו להכעיס את רפאלי במיוחד - כך או כך דוגמנית העל חרגה ממנהגה ושכחה את הנימוסים הבריטיים בבית, כשענתה לטוקבקיסטים זועמים.

   לעוד סיפורי סלבס:
   החבר החדש והמיוחס של מירב פלדמן
   דוגמניות דווקא כן אוכלות: יעל גולדמן בולסת

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   התמונה שהתחילה את הבלגן (צילום מסך אינסטגרם)

   אז על מה כל הרעש? לפני מספר ימים העלתה ברבור תמונה לעמוד האינסטגרם שלה, ככל הנראה מתוך הפקת אופנה בכיכובה - בה היא נשענת על קיר לבושה בעיל פרווה ספק אמיתי ספק מזויף. התמונה עוררה סערה בקרב העוקבים של הדוגמנית ההריונית, שהתשלחו בה מאחר וחשבו שמדובר בהתעללות בחיה חמודה במיוחד. אחת המגיבות (ככל הנראה ילדה), הגיבה בצורה לא ממש מעודנת וכתבה: "זונהה קופה זה מה שהיא ואני אשמח שהיא תמות" (הטעות במקור).

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   התגובות הזועמות

   רפאלי החליטה לא לשתוק הפעם, והשיבה אש: "הקלות הבלתי נסבלת בה אנשים מנבלים את הפה. זה לא מעליב אותי, זה מצער אותי. מאיפה אתם יודעים שהפרווה אמיתית?!? וגם אם יש לכם מה להגיד, אפשר לדבר יפה. אני אקבל כל תגובה, דיעה ומחשבה. אבל קללות ודיבור מעליב כמו כמה מהתגובות שנתקלתי בהן כאן... אני לא יכולה שלא לתהות - האם ההורים שלכם רואים את צורת ההתבטאות הזאת? האם ככה הם חינכו אתכם? זו הבושה האמיתית כאן".

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)

   רפאלי, שכנראה התחילה לפתח כישורי חינוך הוריים, לא חסכה את משנתה גם מהילדה המקללת והגיבה לה באופן אישי: "את בטח תגדלי להיות בחורה על רמה. רואים לפי השפה הגבוהה". את התשובה לשאלה שבאמת הטרידה את הגולשים - האם הפרווה אמיתית או לא - ברבור בחרה שלא לחשוף.

   וואלה! סלבס לא צריכה ללבוש פרוות, היא מספיק מרופדת.

   מה אתם חושבים על התגובה של בר רפאלי לגולשים? רכלו בפייסבוק