פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   לא תאמינו למי שייך הישבן החצוף בתחתונים!

   בזמן שהמדינה קופאת, יש כאלו שלא מפחדים להוריד את הבגדים. מנחשים מי האישיות המפורסמת שהורידה את הבגדים עד התחתונים וחשפה את גופה (ואחוריה) למצלמה? רמז: הבלונדה המסתורית לא נכנעת להגדרות ומגדרים. וואלה! סלבס אנדרוגני

   לא תאמינו למי שייך הישבן החצוף בתחתונים!

   אם יש דבר אחד שוואלה! סלבס צריכה בימים גשומים וקרים אלו זה משהו שיחמם אותה וינעים אותה, אז תתארו לכם כמה חום היא הרגישה כאשר ראתה את התמונות הלוהטות של הדוגמנית הבלונדינית כאשר על גופה רק תחתונים וישבנה החצוף מביט אל המצלמה. תארו לכם כמה חום היא הרגישה שהבינה שהישבן שייך לדוגמן ולא לדוגמנית!


   כן, התמונות הלוהטות שייכות ללא אחר מאשר הדוגמן סתיו סטרשקו שהצטלם למגזין של "דיזל" לכבוד הקמפיין אותו הוא מוביל בימים אלו ואפילו התראיין לאתר שלהם וסיפר להם על איך מגדיר את הזהות המינית שלו, ההתנסויות בעברו ופתיחות החברה.


   רוצים עוד חדשות חמות?
   הקמפיין המפתיע של שלומית מלכה
   מי הבחורה שהעזה להתעסק עם בנות הקרדשיאנס?
   שני כהן על החברים מ'ארץ': "אנשים פה לא באמת חברים"

   סתיו סטרשקו (צילום מסך)
   מי שמביט בי מאחור לא יודע מי אני?

   מי שאחראי על הסטיילינג של הפקת האפונה המרהיבה הוא ניקולה פורמיקטי, הסטייליסט לשעבר של ליידי גאגא וכיום מעצב הבית של מותג האופנה ששכר את שירותיו של הדוגמן הישראלי לככב בקמפיין הקיץ של החברה, בראיון הנלווה לצילומים מספר סטרשקו איך הוא מגדיר את מיניות ומין כיום "אני חושב שמין ומגדר זה מושג רחב ומסובך, וזה אומר המון דברים בשבילי. זה המון הגדרות של נשיות, גבריות והן יכולות להיות טבעיות או פיזיקליות אבל גם התנהגותיות".

   סתיו סטרשקו (צילום מסך)
   גורם אפילו לוואלה! סלבס להתבלבל

   כאשר נשאל סטרשקו אם תמיד ידע שהוא הומו או שהוא בעבר בחן את המיניות שלו עם בנות המין השני הוא השיב:" היו לי התנסויות עם בנות בעבר, פשוט הבנתי שאני מעדיף את הצד השני יותר. אני זוכר שהיו לי רגשות לבנים אבל לא הבנתי לחלוטין אם זו משיכה כי אז הקבלה וההבנה המינית לגבי הומוסקסואליות הייתה נמוכה מימים אלו. אז פשוט שמרתי על תדמית של סטרייט ושהכל בסדר איתי, רק בגיל 16-17 אני קיבלתי את עצמי והבנתי שאני נמשך לבנים ואין שום דבר שאני יכול לעשות כדי לשנות את זה".


   אחת מגולות הכותרת בראיון הזה הגיע כאשר נשאל סטרשקו איך הוא מגדיר את עצמו, כזכר או נקבה. "אני מזדהה כבחורה למרות שאני בחור". בהמשך שנשאל מי לדעתו סמל הסקס האולטימטיבי ענה שזו השחקנית אנג'לינה ג'ולי. דוגרי

   סתיו סטרשקו (צילום מסך)
   סטרשקו על שער המגזין של דיזל

   בהמשך סטרשקו שמיוצג אצל הסוכנת אלינור שחר סיפר על השוני בין הדור של היום לדור של שנות השמונים לגבי מיניות, "אנחנו יותר מודעים למחלות מין והסיכונים שלהם, למרות שאנשים עדיין לוקחים סיכונים. החברה היום מקבלת שוני היום יותר מבעבר. אני חושב שהרבה מהקבלה והקידמה קשורים להתפתחות האינטרנט, והרשתות החברתיות. יחד עם זאת יש הרבה פשעי שנאה ובורות ברחבי העולם. אז יש עדיין להתקדם במיוחד עם החינוך".


   וואלה! סלבס לבשה את תחתוני הסבתא שלה משנת 56 כי וינטג' זה הכי שיק לולי


   בואו לרכל על הקמפיין של סתיו סטרשקו בפייסבוק של וואלה! סלבס

   סתיו סטרשקו (צילום מסך)
   סטרייק א פוז!
   סתיו סטרשקו (צילום מסך)
   אנדרוגני
   סתיו סטרשקו (צילום מסך)
   "אני מזדהה כבת וגם כבן"
   סתיו סטרשקו (צילום מסך)
   "סקס חדש וגוף חדש"
   סתיו סטרשקו (צילום מסך)
   יס מאמא!
   סתיו סטרשקו (צילום מסך)
   גאווה מקומית ולאומית