פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   אורנה בנאי על עצמה: "עוכרת ישראל, תסתמי כבר את הפה!"

   אורנה בנאי מצטרפת לטוקביסטים היורים חיצים לכיוונה? כמעט. הקומיקאית האהובה חברה לשני חבריה הטובים מימי "ארץ נהדרת" טל פרידמן ודב נבון לשיר המורכב מטוקבקים שונים שכוונו אליה. בין הפנינים:" עורכת ישראל, תשתי כבר רעל תהרגי את עצמך". וואלה! סלבס תגובה ראשונה!

   אורנה בנאי על עצמה: "עוכרת ישראל, תסתמי כבר את הפה!"

   נדמה שהמפורסמים בארץ מצאו דרך להתמודד מול הטוקבקים שנכתבים עליהם - לא, הם עדיין לא מתנקמים בכותבי התגובות האנונימיים בצורה אישית, אבל הם למדו שיטה חדשה: להלחין אותם לכדי שיר קליט.

   קחו לדוגמא את אורנה בנאי, הקומיקאית האהובה מכירה את נחת זרועם של אותם טוקבקיסטים אלימים, שחבטו בה ללא רחמים בתקופת "צוק איתן", ומאז שומרים לה אמונים ודואגים למלא את הכתבות עליה בתגובות עוינות. השחקנית ההורסת, שרגילה למצוא הומור בכל דבר - מוכיחה שגם הפעם אפשר לצחוק על הדברים.

   רוצים עוד חדשות חמות?
   האמת על אמא של דודו אהרון נחשפת: "היא אובססיבית לבן שלה"
   החברים של ברק אדרי מרימים מסוק לכבוד יום הולדתו
   מי מזהה את הכוכבת הישראלית בבורקה המוסלמית?

   אורנה בנאי הכל אבוד (צילום מסך , חדשות 10)
   תביא חיבוקי חמודי. אורנה בנאי עם דב נבון וטל פרידמן

   בנאי חברה לדב נבון וטל פרידמן, חבריה לתוכנית הסאטירה "ארץ נהדרת", למיני איחוד לכבוד תוכנית האירוח החדשה של פרידמן שתשדר הערב (ב') את התוצאות של המפגש המרגש.

   השלושה העבירו חוויות מתקופת הצילומים המשותפים ובשיא התוכנית עלו ושרו שיר שלם שמורכב מטוקבקים שנכתבו על גברת בנאי. בין המחמאות שמורעפות עליה כמו "אורנה בנאי מצחיקה, היא נכס למדינה", "איזו אמיצה" ואל תשתקי אף פעם" שחבריה שרו עליה.

   לעומתם, בנאי זכתה לשיר את השורות הכואבות במיוחד שכוונו אליה כמו "מהר לתת לה רעל שתהרוג כבר את עצמה" ,"תסתמי כבר את הפה" וכמובן, "עוכרת ישראל". את התוצאה המלאה תוכלו לראות הלילה בערוץ 10 עד אז קבלו את שיר הטוקבקים של בנאי וחבריה

   וואלה! סלבס כותבת על עצמה כל הזמן טוקבקים. במיוחד רעים.

   בואו לרכל על השיר של בנאי וחבריה בפייסבוק של וואלה! סלבס

   הכל אבוד (מערכת וואלה! NEWS , אלעד ברנגה)
   "עוכרת ישראל!"
   הכל אבוד (מערכת וואלה! NEWS , אלעד ברנגה)
   מפגש הפסגה