מה קרה לרגל של אלי פיניש?

  אוי לא! מה קרה לאלי פיניש? הקומיקאי האהוב שבר את הרגל לאחרונה, אך לצורך צילומי הפרומו לקראת עליית העונה החדשה של "ארץ נהדרת" - נאלץ השחקן להפסיק את מנוחתו והגיע לסט הצילומים כשהוא נעזר בסד מיוחד וקביים. וואלה! סלבס הפצוע האנגלי

  • אלי פיניש
  וואלה! סלבס
  ברלד תן יד! אלי פיניש מגיע לסט (צילום: מערכת וואלה! NEWS, נשמות טובות)

  מכירים את המשפט הזה שמאחלים לשחקנים רגע לפני עלייה לבמה או תחילת פרויקט חדש - "תשברו את הרגל"? אז יש אחד שלקח את זה צעד אחד קדימה.

  הקומיקאי האהוב, אלי פיניש, נאלץ בימים האחרונים להשתמש בעזרתם של קביים כדי ללכת, הסיבה: במהלך חזרות פיניש מעד וסובב את הרגל בצורה חדה וכואבת במיוחד. אין מה לדאוג לפיניש - אחרי בדיקה אצל הרופא, קיבל פיניש קצת משככי כאבים, שיעזרו לו עם הכאבים החדים בתקופה הקרובה, אה, וזוג קביים ללכת עימם וכמובן ביטול השתתפות באירועים לתקופה הקרובה.

  רוצים עוד חדשות חמות?
  עומר רוזן, לירון רביבו ומיה דגן מתחברים לחיה שבתוכם
  ילדים, חתונה והבת של נינט: יהודה לוי עונה על הכל
  ג'יימי פוקס הציל גבר מרכב שעלה באש

  עוד בוואלה! NEWS

  השף של סנטה קתרינה חושף את הסוד הגדול לחומוס מושלם

  אבי ביטון
  לכתבה המלאה
  אה, סליחה מישהו יכול לעזור לי? נפלו כמה שקלים (צילום: מערכת וואלה! NEWS, נשמות טובות)

  רגע לפני עליית העונה ה-13 של תוכנית הסאטירה "ארץ נהדרת" - נפגשו חברי הקאסט לצילומים. נשמה טהורה שהיתה במקום, סיפקה לוואלה! סלבס עדות לפציעתו הקשה של פיניש ברגע שהגיע למקום הצילומים.


  אז בטח נורא רציתם לראות את החברה החדשה שלו, ליאור כהן, עליה קראתם כאן לראשונה, עוזרת לו לדדות פנימה או לחזות בירון ברלד עושה לו שק קמח עד לעמדת האיפור - אך לא, כי פיניש האמיץ לא צריך עזרה של אף אחד וגילה תעצומות נפש חזקות.

  אחי, אתה מצלם? (צילום: מערכת וואלה! NEWS, נשמות טובות)

  נכון שפיניש מדגמן את הסד ברגל בצורה הכי סקסית שוואלה! סלבס ראתה, ונכון שגם הקביים הולמים ומחמיאים, אך עוד כמה זמן הוא יצטרך להעזר בהם? תצטרכו לראות אם ביום חמישי כאשר נבחרת המופלאים של הסאטירה יחזרו למסך איך פיניש יופיע.

  וואלה! נעזרת בקביים בכל פעם שמגרד לה בגב, הרי מדובר בסוג של דיונה פראית של שיער ושומן  בואו לרכל על הפציעה של פיניש בפייסבוק של וואלה! סלבס

  אה, סליחה? מישהו? (צילום: מערכת וואלה! NEWS, נשמות טובות)
  נגיד, זה לא מצחיק. (צילום: מערכת וואלה! NEWS, נשמות טובות)
  היי ליאורי עיוני, מה קורה? (צילום: מערכת וואלה! NEWS, נשמות טובות)
  גבר? (צילום: מערכת וואלה! NEWS, נשמות טובות)

  טרם התפרסמו תגובות

  הוסף תגובה חדשה

  בשליחת תגובה אני מסכים/ה
   walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully