פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הקמפיין היוקרתי של ארבל קינן

   לפני שאתם הכרתם אותה כאקסית של עומרי בן נתן או כדיירת החדשה מבית האח, קינן היתה דוגמנית שעבדה לא מעט בארץ וגם מעבר לים. קבלו הצצה לקמפיין יוקרתי שעשתה לפני שהפכה לאחד האנשים המוכרים במדינה. וואלה! סלבס שמה טבעת

   הקמפיין היוקרתי של ארבל קינן

   אתם רגילים שוואלה! סלבס שולפת לכם, בדרך כלל, שלדים מהארונות של הדיירים החדשים בבית 'האח הגדול'. בין אם זה העבר הפלילי של שי חי, התלונה שהוגשה נגד ברק אדרי או העובדה שלעמר קינן חיכה בן זוג מחוץ לבית. עכשיו, היא דווקא רוצה לפרגן לדיירת החדשה, ארבל קינן.

   אחרי שסיפרה בגאווה גדולה על קריירת הדוגמנות שלה, הגיע הזמן לקצת הוכחות, כי מלבד קריירה בארץ - קינן גם טיפחה רזומה גם מעבר לים. לדוגמא: קמפיין יוקרתי לחברת תכשיטים בינלאומית.

   ארבל קינן (יח"צ)
   הורסת. ארבל

   וואלה! סלבס שמה את ידיה על וידאו, בו נראית קינן ביום צילומים באיטליה לחברת התכשיטים 'bronzallure', שמתמחה בייצור של תכשיטי יוקרה. בסרטון 'מאחורי הקלעים' שצולם, נראית הדיירת החדשה בבית כשהיא דופקת פוזות למצלמה, מתאפרת ואפילו, שימו לב, אוכלת. הלם!

   ארבל קינן (יח"צ , צילום: ינאי יחיאל)
   מתכננת על קריירה בינלאומית? (צילום: ינאי יחיאל)

   מה שבטוח, שאחרי היציאה שלה מהבית המפורסם, אתם תזכו לראות את קינן מככבת בלא מעט קמפיינים שיוגשו לה על מגש. בכל זאת, גם דוגמנית וגם מפורסמת - השילוב המנצח.

   הרבה לפני שהיתה כלבה מפורסמת, וואלה! סלבס פרסמה מזון לכלבות.