פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   ניקול ראידמן: "אם הייתי גבר, הייתי הומו אקטיבי"

   המעושרת, הפה הגדול והמזומנים בעובר ושב, לא ממש מתרגשת שאומרים לה שהיא נשענת על הכסף של בעלה או מעבירים ביקורת על גידול ילדיה. אז מי היא באמת ניקול ראידמן ולמה היא רוצה להיות גבר הומו? וואלה! סלבס מבייצת

   ניקול ראידמן: "אם הייתי גבר, הייתי הומו אקטיבי"

   אפשר להגיד הרבה דברים על ניקול ראידמן - היא שחצנית, היא רברבנית, היא אוהבת לנקר עיניים, אבל דבר אחד אי אפשר לקחת ממנה: הפה הגדול של המעושרת מכיכר המדינה, שלא מפחדת ולא חוששת להגיד את כל מה שעל ליבה.

   בראיון מיוחד, מספרת ראידמן כמה היא לא מתרגשת מהביקורות על גידול ילדיה, "זה לא מזיז לי ולא מעניין אותי אני חושבת שאני אמא טובה, אני לא חושבת אני יודעת, אני נותנת לילדים שלי הכל. חוץ מכסף ומותגים אני נותנת להם גם חום אהבה וחינוך שזה הדברים הכי חשובים. ערכים, וגם כבוד לאחר".

   ניקול ראידמן (מערכת וואלה! NEWS)
   אקטיבית. (צילום: מגד גוזני)

   ואל תדברו איתה על כך שהיא חיה על חשבון בן הזוג שלה, האוליגרך מיכאל צ'רנוי, "אני בן אדם עצמאי, אני לא נכנסת לעסקים של בעלי. מה שהוא עושה זה עניין שלו מה שאני עושה זה עניין שלי. תשאל אותי כמה הוא שווה אני לא יודעת להגיד לך".

   ניקול ראידמן + מיכאל צ'רנוי (מערכת וואלה! NEWS , שלומי צ'יקונה)
   יש חתונה?

   ומה עם חתונה? יש למה לצפות, כי הגברת ראידמן בטוחה שהיא תקבל אחת כזו בקרוב. "אחרי שאנחנו נטפל בברכיים, כי צריך לעשות את הכיפוף, יש לו בעיית פרקים זה הגיל. אחרי שהבעיה תפטר אני מאמינה שתהיה הצעת נישואים. פחות מ-20 קראט, לא יתקבל".

   גם וואלה! סלבס אוהבת טבעות גדולות. בעיקר בטעם בצל.

   מה דעתכם על הראיון? רכלו לנו בפייסבוק