פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   יהודה ושלומית חוגגים סילבסטר עם דנה פרידר והבן זוג

   מסיבה אחת ביפו איחדה בתוכה את הפאוור הקפאל המקומי יהודה לוי ושלומית מלכה ואת דנה פרידר והבויפריינד דין שטרן. יחד איתם היו ההורים לעתיד בר רפאלי ועדי עזרא שהצליחו לחמוק מהצלמים ובנו של ראש הממשלה. וואלה! סלבס סלבריישן!

   יהודה ושלומית חוגגים סילבסטר עם דנה פרידר והבן זוג

   תחשבו טוב טוב איפה יהודה לוי ושלומית מלכה היו בשנה שעברה, הוא עדיין איחה את הלב אחרי הפרידה מנינה והיא עסוקה בקריירת הדוגמנות שלה וליבה היה פנוי. נקפוץ שנה אחורה, סוף השבוע האחרון לוי ומלכה שחוגגים כבר עשרה חודשים כפאוור קאפל של הביצה, ומקבלים לראשונה את השנה החדשה במסיבה עמוסה בסלבס.


   השניים החליטו שאת השנה האזרחית החדשה הם יקבלו בישראל במסיבה נוצצת ביפו, שאיחדה במקום אחד כמה מהזוגות היותר מדוברים של הביצה המקומית, שהגיעו יחדיו רטובים מהגשם העז שפקד את האיזור.

   רוצים עוד חדשות חמות?
   תמונות ראשונות: יונית לוי עם התינוקת החדשה
   ריאהנה לא לבד: כריס בראון מכה אישה נוספת
   הפארודיה ששברה את מיכל צפיר

   יהודה לוי שלומית מלכה (ניר פקין)
   לא קר לך שלומית? יהודה לוי ושלומית מלכה

   למרות שצלפ הפפראצי של וואלה! סלבס סינוור אותם כמעט עד אובדן ראייה, שלומית ויהודה סיפרו למצלמה מה הם מאחלים לעצמם לשנה הקרובה, שלומית ביקשה בריאות ועל הדרך איחלה אותה גם לצלם המסנוור, לוי ביקש גם בריאות והוסיף "שמחה פנימית והשאר יבואו לבד".

   שלומית מלכה (ניר פקין)
   טוב פקין, להביא לך קאווה?

   מיד אחריהם הגיעה דנה פרידר עם בן הזוג דין שטרן, שסיפרה על התוכניות לערב הסילבסטר ועל נשיקת החצות שלצערו של הצלם הרומנטיקן תהיה דווקא עם הבויפריינד. נו בסדר..

   דנה פרידר (ניר פקין)
   איזה שיק! דין שטרן ודנה פרידר

   עוד הגיעו לספור לאחור במסיבה החגיגית ביפו היו בר רפאלי ועדי עזרא שהגיעו לחגוג עם המארגנים של המסיבה שבמקרה הם אחיה הקטן דור וחבריו, רפאלי ועזרא הצליחו לחמוק מעיני המצלמות בכניסה וביציאה אבל כמובן את הכותרת של הערב הסילבסטר הם הרוויחו בזכות תמונת האינסטגרם שבישרה על בואו של צאצא ראשון לדוגמנית ולאיש העסקים, בצל פרשת המיסים בה היא טרודה בימים אלה.

   עמית פרקש (ניר פקין)
   קצת רטוב, לא? עמית פרקש

   עוד באו לחגוג היו כתבת החדשות עמליה דואק ובן זוגה, השחקנית מגי אזרזר, טדי שגיא ויעל ניזרי, טל אלגנדר ודנה דנקנר, ימית סול שגם חגגה יום הולדת, הזוג הטרי גפן ברקאי ועמית פרקש, שביט ויזל וארוסה, מרינה קבישר ואפילו בנו של ראש הממשלה, יאיר נתניהו שגם בשנה שעברה חגג במסיבה של אותם מארגנים והחליט להפוך את הסלבריישן להרגל.


   וואלה! סלבס ספרה לאחור בחצות רגע לפני שקפצה על המקרר ופירקה אותו.

   איפה אתם חגגתם את כניסתה של השנה החדשה? ספרו בפייסבוק

   גפן ברקאי (ניר פקין)
   גם וואלה! סלבס רטובה מהתמונה הזאת. גפן ברקאי
   ימית סול (ניר פקין)
   מזל טוב! ימית סול מקבלת נשיקת סילבסטר ויומלדת מוקדמת מבעלה
   יאיר נתניהו (ניר פקין)
   גם יאיר נתניהו בא לחגוג
   מגי אזרזר (ניר פקין)
   ממש לא קר, מגי אזרזר
   מרינה קבישר (ניר פקין)
   מרינה קבישר להוטת בשחור