פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   לאן טסים מוש בן ארי והחברה?

   אחרי יותר מחצי שנת זוגיות פוטוגנית, מוש בן ארי והחברה הצעירה ג'ני זבישה מעלים את הקשר לשלב הבא, ונוסעים יחד לחופש ארוך במיוחד. אז לאן טסים הזוג המאוהב? וואלה! סלבס בון וויאג'

   מוש בן ארי (צילום מסך , אינסטגרם)
   טיסה נעימה! מוש בן ארי וג'ני זבישה

   לכל קשר יש את השלבים שלו: דייט ראשון, פוגשים את ההורים, עוברים לגור יחד – וכמובן הטיול הראשון לחו"ל. מסתבר שהזמר המוכשר מוש בן ארי והחברה שלו בחודשים האחרונים, ג'ני זבישה, כבר הגיעו לשלב הזה בקשר, והחליטו לעשות טיול ארוך במיוחד. לאן? תראו.

   לעוד סיפורי סלבס:
   אלוהים שלי, רציתי שתדע: שון פן מבקר בכותל
   צ'ארלי שין מדמם במסיבה עם כוכבי פורנו

   מוש בן ארי (צילום מסך , אינסטגרם)
   חיסונים עשיתם?

   הזוג המאוהב החליט לארוז את המוצ'ילה, לסדר את הראסטות של מוש ולנסוע לטיול בן חודש ימים במדינה בה מבקר כל סטלן – הודו כמובן.

   בין לוח ההופעות העמוס של בן ארי מצאו השניים זמן לקחת פסק זמן רק לשניהם ומריאו בתחילת ינואר לחודש של שכרון חושים במדינה המסקרנת, שם יהנו מזמן איכות משותף בשווקים הצבעוניים ובחופי המדהימים של גואה. עבור ג'ני מדובר ממש בטיול אחרי צבא - שכן החברה הצעירה של הזמר בן ה- 45, היא רק בת 21 – בדיוק הגיל להיזרק בדרמסלה.

   מוש בן ארי (צילום מסך , אינסטגרם)
   שלא תשתו לנו שם סמים, הא?

   כזכור, כפי שסיפרה לכם וואלה! סלבס לראשונה, בן ארי וזבישה החלו לצאת באפריל השנה, כש-25 שנים מפרידות בין בני הזוג הנוצץ. נכון לכרגע לא נראה שהפרשי הגילאים מהווים בעיה לזוג המאוהב, שיתעופף לחופשה הרומנטית שלו בחודש הבא. תחזרו עם טבעת?

   וואלה! סלבס רצתה נורא לטוס להודו אבל פחדה מהמאנץ'.

   מה אתם אומרים על הטיול הרומנטי של מוש והחברה? רכלו בפייסבוק