הגל החדש: מתכוננים לוונדר וומן

תמונות ראשונות: גל גדות בתור וונדרוומן על סט הצילומים

אחרי המתנה ארוכה, החלו צילומי הסרט "וונדר וומן" לפני שבוע באנגליה, ועכשיו יש תמונות ראשונות מתוך הסרט בכיכובם של גל גדות, כריס פיין ו-150 ניצבים בתלבושות תקופתיות מלאות. וואלה! סלבס וונדר ביץ'

30/11/2015
למה? כובע! גל גדות בסט צילומי הסרט "וונדר וומן"(צילום: צילום מסך, MAILONLINE)

חודשים של המתנה הגיעו לסיומם, וזה סוף סוף קורה: צילומי הסרט החדש "וונדר וומן", בכיכובה של גל גדות באנגליה, החלו, ויש אפילו תמונות ראשונות.

הבוקר (ב') מפרסם האתר, 'Daily Mail', תמונות ראשונות מסט הצילומים של הסרט בכיכובה של גדות בת ה-30, כשלצידה השחקן כריס פיין בן ה-35. השניים נראים מצולמים על גדות נהר התמזה באסקס.
רוצים עוד חדשות חמות?
אור דניאל בהריון ראשון
יוצא לבלות: שון פן בדרך לקרוע את העיר
אורחת כבוד: ריקי לייק מטיילת בנווה צדק

טוב לדעת (מקודם)

7 גורמי סיכון למחלות לב ודרך אחת לזיהוי מוקדם ומניעת נזקים ללב

מוגש מטעם שחל
איזה חיוך!(צילום: צילום מסך, MAILONLINE)

גדות, שתגלם את דיאנה פרינס, בת דמותה של וונדר וומן, תנהל סיפור אהבה עם בן דמותו של קפטן סטיב טרבור, טייס בחיל האוויר האמריקני אותו יגלם פיין.

בתמונות, צולמו השחקנים יחד עם השחקן הסקוטי אוון ברמר ו-150 ניצבים בתלבושות תקופתיות מלאות. גדות, הסתובבה על הסט כשהיא לבושה במעיל אפור ארוך ותקופתי, מגבעת וחגורה שחורה גדולה, ואילו פין לבוש במדי טייס עם מעיל טייסים כאשר מתחת לכובעו מבצבצת קרחת מנצנצת. התלבושות והסט מרמזים על התקופה בה מתרחש הסרט, בזמן מלחמת העולם הראשונה.

תלבושות תקופתיות ו150 ניצבים(צילום: צילום מסך, MAILONLINE)

כזכור, לפני שבוע גדות פירסמה תמונה ראשונה בעמוד הפייסבוק שלה בו כתבה "כמעט 75 שנה בעשייה", כאזכור לתאריך בו נוצרה הדמות בחודש דצמבר 1941. את ההצצה הראשונה שלה לדמותה של וונדר וומן תוכלו לראות במארס, בסרט "באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק" שהוא סרט המשך ל"איש הפלדה" מ-2013 שביים זאק סניידר.

גל גדות. MAILONLINE, צילום מסך
וונדר ביוטי!(צילום: צילום מסך, MAILONLINE)

רק לפני מספר שבועות פירסמו מחברת "האחים וורנר" את הקאסט המלא של הסרט, שעתיד לצאת ב-2017. יחד עם גדות ישחקו רובין רייט, דיוויד ת'ווליס ודני יוסטון. את הסרט מביימת פאטי ג'נקינס.

וואלה! סלבס עומדת לצלם סרט שיתרחש בזמן המלחמה בין עפרה חזה לירדנה ארזי.

אקשן~!(צילום: צילום מסך, MAILONLINE)
איפה הטריילר שלי? אסקיוז מי!(צילום: צילום מסך, MAILONLINE)
  • גל גדות
  • וונדר וומן
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully