המחווה המרגשת של ניקול וריצ'רד ראידמן צ'רנוי

המעושרת עם הפה הכי גדול הוכיחה שמדובר בגברת עם לב ענק לא פחות, ורתמה את בנה התינוק ריצ'ארד ישראל צ'רנוי, שתרם את דמי הכיס שקיבל מאמא ניקול ואבא מיכאל. וואלה! סלבס צדיקה בסדום

שי ארזואן
23/11/2015
זה חינוך! ניקול ראידמן עם מישל וריצ'ארד(צילום: צילום מסך, אינסטגרם)

זה ידוע כבר שוואלה! סלבס מעריצה את ניקול ראידמן. אם אתם צריכים סיבות, אז זה מתחיל מהחיבה למותגי יוקרה, השליטה בז'רגון ההומואי והעובדה שהיא מחזיקה באחד מהפיות הגדולים ביותר בתעשייה וכגודל הפה שלה כך גם גודל הלב שלה.


זה לא סוד שגברת ראידמן תורמת מכספה וזמנה בסתר אך הפעם היא גייסה את בנה התינוק ריצ'רד ישראל צ'רנוי לטובת מעשה טוב ואצילי. ככה מחנכים את הדור הבא!


רוצים עוד חדשות חמות?
שלומית מלכה מבקשת את עזרת הציבור
צמודים: גילי מוסינזון ורותם איזק מחליפים נוזלים
חתונה מודרנית: סופיה ורגרה התחתנה

טוב לדעת (מקודם)

הלחצן הזה יכול להציל את חייך במקרה חירום רפואי

מוגש מטעם שחל
תינוק צדיק(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

אשת האופנה והעסקים החליטה ללמד את בנה שחגג בחודש שעבר שנה להולדתו איך עוזרים לזולת ותרמה את דמי הכיס שהוא מקבל לחסכון לעתיד לטובת עזרה לילדים ותינוקות. וכשמדובר בניקול, תסמכו עליה שדמי כיס זה לא בדיוק מעות החנוכה שאתם רגילים אליהם, כן?

ראידמן קיבלה פנייה מבית החולים "קפלן" ברחובות שערך ערב מיוחד לעמותת הידידים שלו, בו הופיעו אמנים וזמרים בהתנדבות. ראידמן לא היססה והחליטה שעל הדרך היא תוכל לרתום את בנה התינוק למען אותם ילדים ותינוקות הצריכים עזרה. אגב, את הסכום אותו תרמו השניים מסרבים למסור מבית החולים.

מתן בסתר. ניקול ומיכאל צ'רנוי(צילום: רפי דלויה)

ראידמן החליטה לתרום את דמי הכיס של ריצ'ראד ישראל, כדי לרכוש מכשור רפואי חדש ומציל חיים עבור הילדים והתינוקות המאושפזים ביחידה לטיפול נמרץ ילדים בבית החולים. צדיקה.


ניקול, ריצ'ארד לא התבאס?
"אני לא מדברת על תרומות, אני עושה בזה בשביל הנפש שלי וזה ביני ובין אלוהים וככה גם הילדים שלי חונכו. לא עושים מזה יחסי ציבור".וואלה! סלבס היתה מוכנה לתרום מעשר מהמשכורת שלה, אם הייתה לה עבודה.

ניקול ראידמן. אלכס ליפקין,
משפחת צ'רנוי בהרכב מלא(צילום: אלכס ליפקין)
  • ניקול ראדימן

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully