פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   דיווחים: צ'ארלי שין שילם לכוכבי פורנו שיעשנו איתו סמים

   אחרי התהדמה שהיכתה את הביצה בהוליווד, עכשיו מתחילות לצוץ ידיעות שונות בנוגע לפרשה - החל מהעובדה ששין כבר לא מדבק, דרך סיפורים על כך ששילם לכוכבי פורנו שיעשנו איתו סמים ועד לאקסיות שנעמדות לצידו. וואלה! סלבס ביקור חולים

   דיווחים: צ'ארלי שין שילם לכוכבי פורנו שיעשנו איתו סמים

   תעשיית הבידור בהוליווד עדיין לא מצליחה להירגע מהבשורות כי השחקן שהדביק שש מפורסמות נוספות במחלת ה-HIV הוא צ'ארלי שין. כפי שדווח אתמול, שין עתיד להודיע היום בערב כי הוא השחקן הנושא את המחלה.

   צ'ארלי שין מוכר שנים בתים במכה (מערכת וואלה! NEWS , Kevin Winter - גטי)
   מדבק או לא?

   כעת, מתחילות לרוץ שמועות נוספות בנושא, כשחלק מהאתרים מעבר לים מדווחים כי שין ומקורביו טוענים כי הנגיף אמנם נמצא בגופו אך הוא עם זאת בשנתיים האחרונות הוא מטופל ונחשב במצב שהוא לא יכול להדביק אחרים. מנגד, רצות שמועות כי שין ידע על המחלה לא מעט שנים וכי הדביק את הקורבנות האחרים בידיעה.

   רוצים עוד רכילות?
   היוש: רמי קליינשטיין והבן מקבלים את אלכס בשדה

   יח"צ (GettyImages)
   נדבקה או לא?

   אם כל אלו לא הספיקו לכם עד עכשיו, אז כעת, האתרים יודעים לספר כי שין שילם לכוכב וכוכבת פורנו סכום עתק של 30 אלף פאונד רק בשביל שיבלו את הלילה (אם אתם מבינים למה אני מתכוון) ויעשנו איתו סמים כבדים. שין אף מקבל חיזוק מהאקסיות שלו הת'ר לוקליר ודניס ריצ'ארד שטוענות כי למרות שקיימו יחסי מין עם השחקן המפורסם – הן לא נדבקו במחלה.

   וואלה! סלבס מוכנה לשכב עם שין כבר בשביל 30 שקל. שהיא תשלם לו, כמובן. תירגעו, ברור שעם קונדום!

   מה דעתכם על כל הפרשה? רכלו לנו בפייסבוק