פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הקרדשיאנס והילדים מבקרים את סקוט דיסיק בגמילה

   זה אמנם לקח זמן, אך לאחר מספר שבועות בהם הוא נמצא בגמילה, סקוט דיסיק סוף סוף פוגש את קורטני קרדשיאן, שמגיעה לבקר אותו במרכז לגמילה ביחד עם אחותה קיילי ושלושת הילדים הקטנים. וואלה! סלבס תומכת

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   המפגש המרגש

   אפשר להגיד הרבה דברים על בנות משפחת קרדישאן. נכון, הן טראשיות. נכון, הן רודפות פרסום. נכון, הן פרובוקטיביות, אבל מעל לכל הן קודם כל מאוחדות ונמצאות שם האחת למען השנייה. כן, גם כשמדובר במישהו שהוא לא בעל קרבת דם ובעיקר מסבך את המשפחה בשטויות שלו.

   רוצים עוד רכילות?
   בגיל 40: נועה תשבי ילדה בן בכור
   אחרי הבורקה: ג'יזל חושפת את שתלי הסיליקון

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   אני פה בגלל האקס. קורטני

   לאחר מספר שבועות בהם בילה סקוט דיסיק במכון גמילה, החליטה סוף סוף בת הזוג לשעבר ואם ילדיו, קורטני קרדשיאן, להגיע לביקור במכון, כך שבתחילת השבוע היא הגיעה למקום, כשהיא מלווה באחותה הקטנה, קיילי ג'נר, ובשלושת ילדיהם של הזוג: פנלופה, מייסון וריין.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   יום אחד בני, כל זה יהיה שלך! סקוט והבן

   החבורה העליזה הגיעה כשהם מנסים להסתיר את זהותם על ידי משקפיים גדולים וכובעים ומלווים בשומרי הראש הפרטיים שלהם, אך זה לא ממש עזר וצלם פפראצי שהגיע למקום תפס את המשפחה המפורקת במהלך הביקור הפרטי.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   אל תאמין לו, הוא אלכוהוליסט

   בתמונות, דיסיק, שנראה כי חזר לתלם, תועד כשהוא משחק עם הילדים ומשקיף איתם אל עבר האופק באמצעות משקפת שהביא להם, בזמן שקורטני עומדת רחוק מהם ונותנת להם להנות בזמן האיכות שלהם ביחד.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   נו, תסיים כבר! אני גם רוצה

   כזכור, זו אינה הפעם הראשונה שהילדים מבקרים את אביהם במכון הגמילה. רק בשבוע שעבר, היתה זו הסבתא, קריס ג'נר, שהביאה אותם לביקור, אלא שאז קורטני עדיין לא היתה מוכנה למפגש ולא הצטרפה. עכשיו, כאמור, המשפחה התאחדה מחדש. יש סיכוי לקאמבק?

   וואלה! סלבס ביקרה פעם את אמא שלה במכון לגמילה מעמבה.

   מה דעתכם: יהיה קאמבק או לא? רכלו לנו בפייסבוק

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   ואחותי גם. קיילי