פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   לא תאמינו מי המתמודד שחוזר ל'הכוכב הבא'

   אז נכון, הוא אמנם התמודד בתקופה שעוד קראו לתכנית 'כוכב נולד', אבל היי, את הקאמבק הזה בטח ובטח שלא צפיתם. אז מי הכוכב שמתכוון לחזור לבמה במטרה להגיע לאירוויזיון? וואלה! סלבס נולדת מחדש

   לא תאמינו מי המתמודד שחוזר ל'הכוכב הבא'

   קאמבק הוא לרוב דבר מבורך. תשאלו את צביקה פיק, שעושה אחד כזה כל כמה דקות. עכשיו, שמונה שנים אחרי שכיכב על הבמה של 'כוכב נולד', חוזר אחד המתמודדים היותר זכורים בתולדות התכנית לעוד סיבוב. הפעם, בתכנית ההמשך 'הכוכב הבא'. המטרה? להגיע לאירווזיון.

   רוצים עוד רכילות?
   שאראס על הנישואים ללינור אברג'יל: "זו היתה טעות"
   הומור שחור: ניקי מינאז' צוחקת על מעריצה ומותקפת

   הכוכב הבא (יח"צ , רונן אקרמן)
   מי הכוכב? (צילום: רונן אקרמן)

   אם גם אתם סקרנים כבר לדעת מי אותו מתמודד שיחזור לעוד סיבוב, אז וואלה! סלבס כאן בשביל לגלות לכם, כי המתמודד הוא לא אחר מאשר חובי סטאר. כן, אותו בחור חמוד ונוצץ שמשך את תשומת לב הצופים בעיקר בזכות המראה הססגוני שלו וכמובן, לא לשכוח את תנועת הידיים המפורסמת.

   סטאר, שמאז השתתפותו בתכנית הספיק להוציא קליפ ומספר שירים לרדיו, מנסה כעת, שוב, את מזלו בתעשיית המוזיקה, בתקווה לייצג את ישראל באוריוויזיון. זאת במידה ויזכה בתכנית, כמובן.

   חובי סטאר (שי אוקנין)
   יזכה או לא?

   נראה שסטאר הוא לא היחיד שמנסה את מזלו בשנית, כי לתכנית מצטרפת עוד מתמודד עבר, אורטל אדרי, הזכורה לכם כמתמודדת מהעונה התשיעית של 'כוכב נולד'. עכשיו נראה אם הניסיון יעזור להם בתחרות.

   וואלה! סלבס רצתה לעשות קאמבק בתחרות לתקיעת לאפות, אבל המתמודדים החדשים חששו שהיא שוב תנצח אחרי סיבוב אחד.

   מה דעתכם על הקאמבק? רכלו לנו בפייסבוק