פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   סתיו שפיר והחבר נפרדו

   חברת הכנסת הג'ינג'ית ובן הזוג שלה, טל אנגרט, החליטו ששנה וחצי ביחד הם מספיק זמן על מנת שיוכלו לפרק את החבילה ולהמשיך איש איש לדרכו. אז קבלו את חברת הכנסת לשוק הפנויים פנויות. וואלה! סלבס מציעה חברות

   סתיו שפיר (ראובן קסטרו)
   ביוש. סתיו והחבר

   לא ברור אם זה העבודה הקשה במסדרונות הכנסת או שמא סתם האהבה שנגמרה - כך או כך, חברת הכנסת המתוקה והג'ינג'ית, סתיו שפיר והחבר, טל אנגרט, החליטו שעם כל הכבוד לאהבה, הם מעדיפים לפרק את החבילה/לסגור את הבסטה/לשבור את הכלים ובעיקר לסיים את הקשר הדביק.

   רוצים עוד רכילות?
   סתיו סטרשקו יוביל את הקמפיין העולמי של דיזל
   יהודה לוי וסיון קליין שורפים את השטיח האדום

   סתיו שפיר (צילום מסך , פייסבוק)
   בזמנים טובים יותר.

   על פי מקורבים לשניים, שפיר ואנגרט, החליטו לסיים את הקשר אך עשו זאת בצורה יפה ונשארו ידידים, "הם הבינו שהם מחפשים דברים שונים", סיפר מכר של השניים, "והחליטו לא להמשיך את הקשר כרגע, אבל אי אפשר לדעת מה יהיה בהמשך", סיפר.

   סתיו שפיר (ראובן קסטרו)
   פנויה להצעות?

   כזכור, לפני שנה וחצי הכירו שפיר ואנגרט, ובפברואר האחרון, לאחר שנה בדיוק של זוגיות, החליטה שפיר להציג את הזוגיות הדביקה שלה לעולם כולו בפוסט מרגש בדף הפייסבוק שלה, כשהעלתה תמונה משותפת תחת הכיתוב: "תודה לטל האהוב שהכריח אותי לקחת כמה שעות הפסקה מהמירוץ המטורף. בכינרת! חוגגים שנה ביחד". לצערם של השניים, הקשר לא שרד וכעת, חזרו שניהם לשוק הפנויים פנויות.

   וואלה! סלבס רצתה להציע לשפיר לצעוד איתה ברחוב אלנבי, כמחאה על כך שסגרו את השווארמה של רחמים.

   מה דעתכם על הפרידה? רכלו לנו בפייסבוק