פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   על הדבש בלי העוקץ: הזוגות הדביקים של הביצה

   אחד מסמלי החג הוא הוא התפוח וכמובן, הדבש. וואלה! סלבס החליטה למרוח על עצמה קצת דבש מתקתק ולהתגלגל בביצה המקומית יחד עם עשר הזוגות הדביקים ביותר. על הדבש בלי העוקץ, בלי המר ורק מתוק. וואלה! סלבס סטיקי אנד סוויט

   1. בר רפאלי
    בר רפאלי ועדי עזרא (צילום מסך)

    סטטוס: מאורסים, אוטוטו נשואים רמת דביקות: דבש מפרחי בר. הסופרמודל הבינלאומית ואיש העסקים האמיד מסיימים את הסיבוב השני שלהם בחתונה שהצליחה לשגע מדינה שלמה. עתידות: ילדים זה שמחה. כמות האייטמים שיביא ירח הדבש, ההריון והקמת המשפחה - ישטפו את המדינה.

   2. יהודה לוי
    יהודה לוי ושלומית מלכה (צילום מסך , אינסטגרם)

    סטטוס: צמודים חזק. רמת דביקות: סילאן. אין יותר מתוק מהזוגיות של האיש הכי חשוב בביצה המקומית עם הדוגמנית העולה והצעירה. השניים הוכיחו כבר שגיל זה רק מספר וריבאונד זה מונח בכדורסל, כך שעם כל הכבוד לכולם - הם ללא ספק הפאוור קאפל הכי חזק בביצה. עתידות: חתונה חשובה מאוד.

   3. נינט טייב, יוסי מזרחי
    נינט טייב ויוסי מזרחי (ניב אהרונסון)

    סטטוס: נשואים פלוס ילדה. רמת דביקות: דביק דביק דביק. היא אולי מתחזקת דימוי של נערת רוק פרועה ולא דופקת חשבון, אבל נינה היא אישה נשואה ומאושרת. השניים מצליחים לשלב ביזנס (עבודה על אלבומים והופעות חיות יחדיו) יחד עם פלז'ר (אמיליה שרה הקטנה). בקיצור, דבק! עתידות: עוד אלבומים, עוד הופעות, עוד ילדים ועוד פפראצי.

   4. אסתי גינזבורג
    אסתי גינזבורג ועדי קייזמן (צילום מסך)

    סטטוס: נשואים פלוס אחד. רמת דביקות: דבש הדרים. הסופרמודל היפה ואיש העסקים האמיד (למה זה נשמע מוכר?) מתחזקים חיי נישואים והורות טרייה מול צלמי הפפראצי ומדורי הרכילות. הזוגיות היציבה של השניים שרדה שערוריות ובלאגנים משפטיים ומשפחתיים (חמסה חמסה חמסה) ונדמה שאין חסינה ממנה עתידות: מעבר מהבית הכתום אל עתיד יותר ורוד.

   5. אסי עזר
    אסי עזר ואלברט אסקולה (צילום מסך , אינסטגרם)

    סטטוס: מאורסים רמת דביקות: דבש אורגני. המנחה הישראלי והאדריכל הספרדי הסופר לוהטים מפגיזים את חשבונות האינסטגרם והפייסבוק בתמונות לוהטות, ודביקות, למורת רוחם של הטוקבקים האטומים והחשוכים. עתידות: עוד תוכניות להגיש. אה כן, ולסגור חתונה.

   6. ציון ברוך יאנה יוסף
    ציון ברוך ויאנה יוסף (צילום מסך)

    סטטוס: נשואים ומצפים. רמת דביקות: דבש מתובל. צריכים הוכחה לאהבה הגדולה של הקומיקאי המוכשר והשחקנית? אחרי שעברה גיור רק כדי להנשא לבחיר ליבה. אחרי החתונה הגדולה הגיעה גם בשורת ההריון ועכשיו השניים עומדים להקים בית בישראל. עתידות: ריאליטי שיעקוב אחרי המשפחה הכי מצחיקה בביצה.

   7. חן אמסלם
    חן אמסלם ומאור זגורי (צילום מסך)

    סטטוס: זוגיות חזקה. רמת הדביקות: אחרי שהכירו על סט "זגורי אימפריה". הבמאי המחונן והשחקנית העולה ממשיכים להיות אחד הזוגות הדביקים בתעשייה (טפו! בלי עין הרע). הצליחו לשלב יצירה ואהבה ומפרגנים אחד לשני בכל הזדמנות. עתידות: חתונה אימפריה.

   8. יעל בר זוהר גיא זוארץ
    גיא זוארץ ויעל בר זוהר (צילום מסך)

    סטטוס: נשואים פלוס שלושה! רמת דביקות: חלת דבש. אין דבר שיכול על האהבה. אחרי שנסע לארגנטינה להשתתף בריאליטי חדש, חזר המנחה רק כדי שיוכל לטוס להנחות ריאליטי אחר, בזמן שאשתו מטפלת בתינוקת קטנטנה. עתידות: זוכים בפסלון חסינות ואת החודשים הקרובים יבלו על במה אחת.

   9. גיא גיאור לירן כוהנר
    לירן כוהנר וגיא גיאור (צילום מסך)

    סטטוס: מאורסים, וממש בקרוב נשואים כדת משה. רמת דביקות: דבש מפרחי הדרים. אחד הצמדים היותר פוטוגניים, בלונדינים ויפים שיש פה. היא דוגמנית מבוקשת. הוא איש עסקים בעל לוק שיכול להפיל כל אחת ואחד. אחרי שהיה הרווק, מצא אהבה שלא צלחה ואחרי שהיא טעמה את נתן גושן ועדי עזרא - השניים יעמדו בקרוב מתחת לחופה. שבוע לפני האקסים שלהם. עתידות: משפחה בלונדינית, ילדים בלונדינים, עתיד בלונדיני.

   10. אייל גולן רוסלנה
    אייל גולן ורוסלנה רודינה (צילום מסך)

    סטטוס: יוצאים פלוס ילד. רמת דביקות: דבש כשר למהדרין. אחרי שניסו פעם אחת ולא הצליחו, השניים הפרידו דרכים רק כדי לחזור לסיבוב שני אחרי הפרשיה ההיא, לזוגיות שהניבה גם ילד קטן בעל שם מקורי. כמה דביקה הזוגיות? הוא קעקע את זוג שפתיה על זרועו והיא קעקעה את שמו ואת שם בנם. עתידות: שיר ואלבום, וקעקוע ליאן שיגיע לגיל החוקי.