נושאים חמים

מסיבת הרווקות (השנייה) של בר רפאלי

למרות שכבשה את המלדיביים ואת האינסטגרם בתמונות ביקיני מעוררות קנאה מאיים אקזוטיים - בר רפאלי החליטה לחגוג במסיבת רווקות נוספת, רגע לפני החתונה. גדולה, פרועה יותר והפעם בגבולות ישראל. וואלה! סלבס דאבל

בר רפאלי (צילום מסך , אינסטגרם)
ישמח חתני! מסיבת רווקות בכל יבשת! בר רפאלי חוגגת

הספירה לאחור לקראת החתונה של השנה (או העשור) ממשיכה. אחרי חשיפת השף שיאכיל את האורחים, תאריך החתונה והלוקיישן ותמונות בלעדיות ממסיבת הרווקות של רפאלי במלדיביים - עכשיו אפשר לספר על מסיבת הרווקות השנייה של בר רפאלי. הפעם בתפריט: פחות בטן גב על חוף טרופי ויותר סלפי בצפון הארץ.

רפאלי, שפינקה את החברות הטובות שלה במסיבת רווקות מצומצמת ובלונדינית במיוחד בחופי המלדיביים בתחילת חודש אוגוסט, החליטה שהיא לא יכולה להזניח את מעגל החברות היותר גדול שלה והחליטה על מסיבה נוספת, המונית יותר, על טהרת הכחול-לבן.


רוצים עוד חדשות חמות?
מהוליווד באהבה: אושרי כהן לוהק ל'הומלנד'
שלום כיתה א': המפורסמים חוזרים לבית הספר
בר רפאלי על החתונה: לא רוצה לחזור על הטעות של נינט

בר רפאלי (צילום מסך)
לא לשכוח לארוז: ביקיני!

שבוע בלבד לפני שתהפוך לאישה נשואה, באמצע חודש ספטמבר, תיקח בר 20 חברות טובות מהמעגל הקרוב שסובב אותה (בינהם פרצופים מוכרים כמו סנדרה רינגלר ושלי גפני) וחברות מהבית והתיכון בהוד השרון למסיבת רווקות פרועה בוילה פרטית בצפון הארץ.

בר והחברות עומדות להצפין למושבה הציורית, ראש פינה, ללילה אחד של שכרון חושים, אלכוהול, אוכל משובח, מוזיקה וכיף אחד גדול. בתום המסיבה תחזור בר להכנות האחרונות לחתונה שתתקיים שבוע לאחר מכן.


וואלה! סלבס חגגה את הרווקות שלה בתחנה המרכזית הישנה בתל אביב עם חמישה קבצנים.


רכלו על מסיבת הרווקות הנוספת של בר רפאלי בפייסבוק

בר רפאלי רווקות מלדיביים (צילום מסך , אינסטגרם)
גם אתן תבואו? שלי גפני, סנדרה רינגלר ועדי רונן יחד עם הכלה העתידית
בר רפאלי (צילום מסך)
ממש כמו ראש פינה. אז לא
בר רפאלי רווקות מלדיביים (צילום מסך , אינסטגרם)
סגרתי את המרחב האווירי, יבשתי והנשמתי! בר רפאלי